Головна » 2012 » Вересень » 10 » Літо… Літо? Літо!
18:33
Літо… Літо? Літо!
Кожен з радісною ностальгією може поставити той розділовий знак, який найбільше співпадає з літом 2012 року. А от для ліцейної родини підійдуть усі. Й одразу! Адже жирною крапкою літніх канікул був традиційний ліцейний збір «Натхнення - 2012» під назво «Знання – це скарб». Але зовсім не означає, що три дні ліцеїсти навчалися. Вони – навчалися, відпочиваючи!
Насичена програма збору дала можливість і відпочити, і навчитися нового, і показати свої таланти, розкритися другокурсникам, і дати можливість показати себе першокурсникам. А ще – безкінечні знайомства: між ліцеїстами, з викладачами, вихователями, творчими особистостями міста та області.
Перший зборівський день захопив одразу своїм гарним настроєм через творчі кола знайомств та розваг. Не менші враження залишив після себе тренінг пізнавальної діяльності «Інтелектуальні забави-ломиголовки». А ще – презентацію другого курсу та загону маестро «Акваторія ліцейної освіти». Продовжився вечір загоновими свічками дружби та побажанням усім доброї ночі та гарного настрою на завтрашній день.
Другого дня, традиційно, на всіх учасників чекали тренінгові заняття з педагогами ліцею та провідними спеціалістами міста у галузі розвитку новітніх технологій у сучасній освіті та мистецтві вчитися. До того ж, у цей день уже першокурсники мали можливість показати себе через презентацію «Ми – це багато унікальних різних Я». Прощальне вогнище поставило крапку другого дня.
Перше вересня – по праву називається Днем знань. Для ліцеїстів у цей день у рамках збору відбулося не мало важливих подій. По-перше, першовереснева лінійка, запалювання вогню знань на ній та прихід чарівного гості – Нового навчального року до країни Ліценії. По-друге, перший урок «Ми уміємо бути здоровими» від Віталія Івановича Зозулі. І, звісно ж, загальноліцейна конференція та засідання Ради ліцею.
Такий він, насичений і водночас веселий збір «Натхнення - 2012». Усі стомилися, та з невичерпним натхненням на новий навчальний рік повернулися додому. До ліцею…

ЛІЦЕЙWOOD починає зйомки трисерійного блокбастеру "Ліцейні мешканці"

обличчя I фізико-математичного - вітаємо у країні Ліценія!

і природничий розказав усім про свої переживання та мрії

"Ми вже всіх вас любимо!" - такі слова лунають із уст ліцеїстів I гуманітарного

зоряний ВОЖБАТ збору "Натхнення - 2012"

творчі розважальні кола знайомств для першокурсників

ЇЇ Величність принцеса знань та король Всезнаючого королівства

1 вересня - День знань. Вітаємо стипендіата президентської стипендії, неодноразового переможця обласних, Всеукраїнських олімпіад та конкурсів захисту МАН, ліцеїста II гуманітарного Івана Барана!

прощальне коло. До нових зустрічей на зборі "Натхнення - 2013"!
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1140 | Додав: tkachenko | Теги: Збір «Натхнення», відпочинок, свято, навчання, канікули, літо | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar