Головна » 2012 » Червень » 14 » Літо…Як воно почалося
10:53
Літо…Як воно почалося
Для кожного літо пора незвичайних пригод, вражень, емоцій. Ліцеїсти стали не включенням серед тих, хто проводить найтриваліші канікули весело. Літня інтелектуальна школа «КЛЮЧ - 2012» розпочала свою роботу з третього травня. Першими її учасниками стали ліцеїсти уже ІІ природничого і можемо з упевненістю сказати – початок видався надзвичайно вдалим! Творчі зустрічі, семінари, майстер-класи, просто спілкування у колі друзів – усе це створило літню симфонію вражень.
Перший день розпочався з прогулянки на катері мальовничою, ще повноводною Десною та спілкуванням на лоні природи на її березі. Не менш важливою подією цього дня стало спілкування з гостею ліцею – Юлією Філіповською на тему власного самоствердження та неперервного пошуку свого Я. а оскільки день був святковий – початок якраз співпав зі святом Трійці, вечір завершився творчою акцією «Зів’ю вінки», присвяченій народним трійчанським звичаям. «Протягом дня думок виникало дуже багато. Та лише одна з них не покидала «У чому все-таки сенс життя?» Було цікаво і корисно спілкуватися з творчими людьми, гостею з Києва Юлею», - саме такі думки про перший день можна прочитати у щоденнику учасника Літньої школи.
День другий не був обділений зустрічами із новими людьми та був насичений знайомствами. Саме сьогодні тренінг «Комунікативний інтелект, або роль комунікативної взаємодії» від Київських гостей – Ігора Іщенко та Ольги Корницької викликав бурю як внутрішніх, так і колективних зовнішніх суперечок. Думкою другого дня можна по праву вважати позицію одного з учасників: «Навчайся слухати та цінуй думку кожного, оскільки вона у кожного унікальна та неповторна». Завершення дня було не менше яскравим і насиченим – підготовка рекламних роликів «Навчання. Умій розставити пріоритети!» захопила всіх своєю незвичністю та актуальністю.
«Не зупиняйся, а завжди йди вперед до своєї мети» - такою є думка третього дня. В останній день на всіх учасників чекав тренінг «Активізація внутрішніх ресурсів» від провідного практичного психолога міста Ірини Глушко та час психологічного самопізнання «Грані розвитку» від психолога ліцею Наталії Нудьги. Як результат своєї роботи протягом трьох днів літнього збору ліцеїсти створювали власні посібник з мистецтва вчитися та презентували їх на загал. Сподіваємося, що всі ті враження та емоції, якими було наповнене прощальне коло третього останнього дня залишаться в пам’яті усіх учасників школи надовго!

мистецтво навчатися незалежно від місця зупинки

тренінг комунікативної взаємодії. Ведучі – Ігор Іщенко та Ольга Корницька

інтелектуальні забави для розвитку мислення – творчий підхід до стандартних ломиголовок

презентація посібника з мистецтва вчитися

презентація нової пісні Літньої школи 2012. Прощальне коло

ті, хто завжди поряд. Загін вожатих літньої школи
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 899 | Додав: tkachenko | Теги: відпочинок, навчання, літня інтелектуальна школа, агробіостанція, друзі | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
avatar