Головна » 2016 » Січень » 27 » Лист-привітання з Днем Соборності та Свободи України
10:16
Лист-привітання з Днем Соборності та Свободи України

22 січня від педагогічного і учнівського колективів Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 надійшло щире вітання з Днем Соборності України.

Щойно завершилася міжрегіональна краєзнавчо-патріотична акція учнівської молоді «Ми - діти єдиної країни» за участю дитячої делегації з міста Рубіжне Луганської області. За короткий термін спілкування діти Чернігівщини і Луганщини стали справжніми друзями.

Ліцеїсти Чернігівського обласного педагогічного ліцею щиро раділи зустрічі зі школярами з Рубіжного, і досі спілкуються в соціальних мережах. Ми вдячні, що саме в день Соборності України надійшло вітання від наших нових друзів.

Дорогі друзі з Чернігівщини!

Щиро вітаємо Вас з великим державним святом – Днем Соборності та Свободи України!

Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності незалежної України!

Нехай зміцнюється добробут нинішніх і прийдешніх поколінь, а соборність українських душ, сповнюючись із цілющих джерел батьківських родинних традицій і національної культури, у своєму єднанні міцно тримається на вдячній пам’яті про незліченні жертви, протягом віків покладені нашим народом на вівтар свободи і незалежності, стверджує самовідчуття українських громадян як єдиної нації.

У цей святковий день бажаємо всім здоров'я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної України!

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!

Слава Україні!

З повагою, педагогічний і учнівський колектив Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Рубіжанської міської ради Луганської області.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 329 | Додав: tkachenko | Теги: привітання, День соборності, лист | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar