Головна » 2012 » Червень » 8 » «Ліс – колиска життя та цивілізації»
13:26
«Ліс – колиска життя та цивілізації»
«Ліс – колиска життя та цивілізації» - саме цю тему обрала зі своїм керівником Світланою Олександрівною Потоцькою ліцеїста і курсу природничого профілю Катерина Ткаченко для виступу на Всеукраїнському юнацькому фестивалі «В об’єктиві натураліста», який проходив у Донецькій області на базі Національного природного парку «Святі гори».
Тему своєї дослідницької роботи ліцеїстка розкрила чудовим відеофільмом про мальовничу територію лісового масиву «Ялівщина», яка вражає розмаїттям свого рослинного та тваринного світу та претендує на стратегію розвитку регіонального ландшафтного парку.
Учасниця привезла не тільки гідну нагороду (диплом та зайняте ІІІ місце в конкурсі), а й надзвичайно позитивні емоції від проведених майстер-класів, зустрічей з митцями, екскурсійних поїздок. Свої враження від участі в конкурсі Катерина передала через цікаві фотозамальовки.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 893 | Додав: tkachenko | Теги: ліс, парк «Святі гори», природа, Ялівщина, Фестиваль, в об’єктиві натураліста | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar