Головна » 2014 » Березень » 26 » Ліценія вітає своїх абітурієнтів
18:00
Ліценія вітає своїх абітурієнтів

Свого учня ліцей починає шукати задовго до того, як він прийде складати іспити. 23 березня в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбувся традиційний День відкритих дверей у рамках ліцейного проекту «Перспектива».

Учителі ліцею чекали на абітурієнтів з радістю та надією – адже саме ці діти займуть учнівські лави і щодня всотуватимуть їх науку. Ліцеїсти із самого ранку очікували приїзду абітурієнтів, адже вони стануть для них першокурсниками – продовжувачами ліцейних традицій. Самі ж абітурієнти мали змогу познайомитися з устроєм ліцею, педагогами, ліцеїстами.

Двері ліцею у цей день відкрили 52 абітурієнти з родиною, тому в приміщеннях навчального закладу було надзвичайно людно й гамірно. Про устрій ліцею, правила навчання та проживання на прес-конференції адміністрації розповіла директор ліцею, Ганна Василівна Коломієць. Директор влучно зауважила, що в ліцей на навчання беруть не лише дитину, а й усю родину. Слова директора підтвердив другокурсник Михайло Кузик, батько якого активно бере участь у всіх заходах ліцею, організовує освітньо-екскурсійні поїздки як учнів ліцею, так і педагогічного колективу.

Центральною подією Дня відкритих дверей стала олімпіада «Перспектива» з усіх предметів, які в ліцеї є профільними. Для сімох абітурієнтів результати олімпіади виявилися дуже втішними – вони отримали Дипломи довіри і вже можуть вважати себе ліцеїстами. Цього року за кількістю сертифікатів лідером став природничий профіль ліцею. Також абітурієнти мали можливість задати питання, які найбільше цікавили, поспілкуватися з ліцеїстами та педагогами. А ще протягом презентації творчого обличчя ліцею «Країна творчих мрій» познайомитися з творчими студіями ліцею, агіт-бригадою, оцінити тим самим свої можливості.

День відкритих дверей – це лише другий етап масштабного проекту «Перспектива». Для тих, хто виявив бажання носити горде звання Ліцеїст буде ще одна можливість стати учнем ЧОПЛ – на літній вступній кампанії. Тож, запрошуємо всіх бажаючих. Двері країни Ліценія завжди відкриті для тих, хто прагне до знань, саморозвитку та самовдосконалення.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 571 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, перспектива, день відкритих дверей, Олімпіада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar