Головна » 2013 » Грудень » 10 » Ліценія – правова держава
18:25
Ліценія – правова держава

10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, у якому були чітко сформовані положення про права людини.

Зокрема, засновники Міжнародного дня прав людини висловлювалися за розширення прав людини, активну пропаганду ідей рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги. У Міжнародний день прав людини зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини. Головна мета Міжнародного дня прав людини – торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню один до одного.

Ліцей – територія прав людини, тому тема прав людини для нас є актуальною. Навчальний заклад відзначив це день разом з усією міжнародною спільнотою. Напередодні, у неділю, відбувся перегляд документального кіно у рамках фестивалю «Docudays.ua» - 2014, присвячений захисту прав і свобод особливих людей. Бібліотечка правової літератури, акція «Малюємо радість спілкування», галерея декларації прав людини – усе це стало насиченою програмою сьогоднішнього дня. Сподіваємося, що права і свободи людини завоюють перше місце за актуальністю у житті суспільства. Ми почали реалізувати це з маленького громадського об’єднання «Країна Ліценія».(UKR) ECHR - Європейська конвенція з прав людиниКатегорія: Останні новини / Події | Переглядів: 726 | Додав: tkachenko | Теги: права людини, акція, Docudays.ua, Міжнародний день | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar