Головна » 2020 » Січень » 19 » Ліцейний збір «Інтелект»
22:17
Ліцейний збір «Інтелект»

45 учнів та учениць 9 класу з різних куточків Чернігівщини завітали на традиційний інтелектуальний збір Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді "ICamp-2020" у суботу, 18 січня. Це один із етапів проєкту "Перспектива", який триває в навчальному закладі й передбачає пошук своїх учнів. Майбутні абітурієнти познайомилися з педагогами ліцею під час занять двох експертних лінійок. Їх очікували занурення в світ цікавої математики, незвіданої біології, подорож лабіринтами історії й права та відкриттями фізики. Дивували й захоплювали цікавинки з мов - англійської та української.

Друга частина події - екологічний квест "Життя в кожній краплині", який підготували та провели учні й учениці ІІ біолого-хімічного, допоміг познайомити гостей з проєктом "Ліцей - Екошкола". А саме в ігровій формі завітати до ботанічного саду ЧОПЛ - агробіостанції, долучитися до реалізації багатьох екоініціатив, і, звісно, стати учасниками й учасницями ліцейного хору.

Завершення дня ліцейним енерджайзером "Я землі цієї паросток зелений", сподіваємося, надало гостям ще більше сил та натхнення підкорювати нові вершини. І найближча з них - це засідання. Воно відбулося 19 січня. Але то вже інша історія. Дякуємо всім, хто були ці вихідні з нами.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 54 | Додав: tkachenko | Теги: знайомство, Інтелект, цікавість, знання, абітурієнт, навчання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar