Головна » 2017 » Лютий » 8 » Ліцейний дзвоник збирає у клас
21:24
Ліцейний дзвоник збирає у клас

4 лютого у ліцеї по-святковому тепло та гамірно. Адже назустріч зі своїм ліцейним життям завітали найдорожчі люди – випускники. Немає в нашому місті такої великої зали, яка б вмістила всіх випускників ліцею, всіх педагогів та всіх наших вірних друзів з різних міст та країн, якби всі вони змогли зібратися у цей день разом.

До випускників із вітальним словом звернулася директор ліцею Ганна Василівна Коломієць. Вона зауважила, що кожен з випускників ліцею реалізувався по-своєму. Рома Олефіренко, наприклад, успішний бізнесмен та мандрівник, В’ячеслав Мазепа батько п’ятьох дітей, Василь Білогура займає керівну посаду у міській владі. Та для ліцею усі залишаються юними хлопчиками та дівчатками, які переживали тут свої успіхи та невдачі, перше кохання та склали перші життєві іспити. Також Ганна Василівна вручила нагороди учням першого курсу – стипендії педагогічного визнання за успіхи у навчанні та прагнення до саморозвитку. Їх отримали Потапенко Яна (І фізико-математичний) та Стеченко Катерина (І гуманітарний). А спеціальну іменну стипендію сестер Черевко отримуватиме учениця І гуманітарного Біляченко Олеся.

Для випускників на вечорі свої вітальні танцювальні композиції презентували усі профілі, аби ще раз поринути у світ Інтелекту, Духовності та Здоров’я. Справжнім феєричним був виступ хореографічного колективу «Нюанс», до якого входить учениця І біолого-хімічного Поліна Гомбалевська. Яскравим доповненням до свята стали музичні виступи випускників – Гаврик Марії та Силенок Анастасії. Остання, до речі, цього року святкує ювілей випуску – 10 років.

Справжньою родзинкою свята стало виконання гімну ліцею його автором, випускником 1998 року В’ячеславом Мазепою.

Тож, зустріч відбулася. Через рік ліцей знову збере своїх учнів у великій залі. Та зауважимо, що двері ліцею завжди відкриті для всіх, хто прагне душею і серцем поринути у світ ліцейного життя.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 562 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, свято, спогади, побажання, випускник | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar