Головна » 2014 » Жовтень » 30 » Ліцейне арт-лото
16:15
Ліцейне арт-лото

У суботу, 25 жовтня відбулася загальноліцейна творчо-розважальна гра «АРТ-лото». Вона була зорганізована та проведена автором, методистом ліцею Олександром Олександровичем Норовим.

Ця гра стала новою формою організації дозвілля учнів ліцею та виявилася напрочуд вдалою. Три команди ліцеїстів (відповідно профілів) змагалися у творчості, креативності, вмінні швидко зорієнтуватися в певній ситуації та вийти з неї гідно. Як і в справжньому казино ліцеїсти ставили ставки – у скільки за 15-ти бальною шкалою оцінить свій виступ кожна команда. Бали за виступи виставляло і компетентне журі. Якщо бали команди та журі співпали – вони потроюються, журі поставило більше – сумуються, команди себе переоцінили – залишаються лише бали журі.

Лоти для команд були пов’язані з життям ліцею. Це і дружні шаржі на вчителів, і лист ліцеїста додому, хіт-парад ліцейних подій тощо. У творчих паузах підготовки команд вечір наповнили концертні номери ліцеїстів: Вікторії Галенко, Ірини Нікитенко та Катерини Галайди. А також знайома всім гра «Крокодил» дозволила проявити свою творчість глядачам.

Кожна команда якнайкраще презентувала себе у цій грі. Перемога залежала як від творчих здібностей учнів, так і від їх везіння. Адже від ставки у ній багато чого залежало.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 577 | Додав: tkachenko | Теги: Гра, вечір, Лото, творчість | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar