Головна » 2014 » Травень » 19 » Ліцейна маївка «Ми – єдина Україна»
16:57
Ліцейна маївка «Ми – єдина Україна»

У неділю, 18 травня відбулася загальноліцейна маївка «Ми – єдина Україна». Пройшла вона під гаслами миру, єдності країни, непереборного бажання молодого покоління жити в незалежній, цілісній Україні.

Кожен клас ліцею представив свій куточок України. Присутній був на маївці і край неосяжних гір, що вітаються з небом, джерел, безмежних і прозорих, чистого повітря, і, звичайно ж, української щирої пісні, і земля, щедра і багата, у надрах якої здобувається чорне золото України. Завітали до ліцею мешканці Північної України – краю Полісся. Саме тут знаходиться серце нашої Батьківщини, її культурний центр, наша велична столиця – Київ. Під лагідним сонцем Південної України наливаються помідори й персики, а соняшники – є мільйонами сонць України. Край Центральної України був осередком волі, справжнього українського духу, сили та могутності козацтва. Він здавна славився чорноземами, на яких колосся насичувалося життям.

Звісно ж, невід’ємною частинкою України є Крим, де можна відпочити і душею, й тілом, скупатися в теплому, цілющому й лагідному морі, скуштувати найсоковитіших фруктів і просто помилуватися природою. У кожного з нас є своє родинне вогнище, є дім, у якому ми живемо. А ось коли скласти наші маленькі батьківщини, вийде велика держава – Україна.

Маївка була насиченою. Ліцеїсти пройшли випробування квестом, аби відшукати завдання, так вміло зашифровані вожатими. Після цього відбулося відкриття, де кожен з куточків нашої Батьківщини гідно презентував себе, свої традиції, подарував оберіг на згадку про сьогоднішній день. На відкритті відбувся своєрідний флешмоб з єднання країни. Так, кожен ліцеїст розфарбував долоньку в синій або жовтий колір. Після цього два кольори, два протилежні береги зійшлися. Обіймалися, цілувалися, сміялися й плакали, фотографувалися.

Маївка не обійшлася і без традиційної стежки єднання – кругосвітки. Ліцеїсти пройшли випробування на таких станціях, як «Українська пісня», «Сліпий кіт», «Національна гвардія» тощо. А також змогли взяти участь у майстер-класі з різьблення та гончарства.

День закінчився футбольним матчем та спортивними розвагами. Кожен отримав у винагороду гарний настрій, позитивні емоції, нових друзів. А головне, що кожен ще раз переконався – Україна єдина!
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 640 | Додав: tkachenko | Теги: свято, маївка, акція | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar