Головна » Бренд ліцею» Ліцеїстка, яка пройшла «Мастер Шеф»
11:13
Ліцеїстка, яка пройшла «Мастер Шеф»

Дарина Рубан – випускниця Чернігівського обласного педагогічного ліцею 2015 року. Навчалась на гуманітарному профілі. Тут вона розкривала себе, як особистість. Деякі життєві вміння їй знадобились для того, аби досягти своєї мрії – стати учасницею телепроєкту «Мастер Шеф». Але про все по-черзі. 

 ПРО ЛІЦЕЙ
«У ліцеї сподобалось навчатись. Найбільше ціную ліцей за те, що в першу чергу, тут ти розкриваєшся як особистість, а в підлітковому віці це дуже важливо. Обожнюю викладачів. Це люди, які по-справжньому люблять те, що роблять. З неабияким теплом згадую ліцейну родину», - каже Дарина Рубан.
У ліцеї Дарина Рубан знайшла справжніх друзів:
«Часом мені здається, що я знала цих людей ще до ліцею. Із кимось спілкуємося більше, із кимось менше, адже ритм життя у молоді шалений: ми знаходимося в різних містах (а то і країнах), трохи втрачаємо зв'язок, але завжди раді зустрічі та теплим обіймам», - каже дівчина.

ПРО «МАСТЕР ШЕФ»
По закінченню навчання в ліцеї у дівчини були різні події в житті. Найяскравіша з них – участь у програмі «Мастер Шеф» на телеканалі СТБ. Вона дуже любила готувати, передивилась усі сезони «Мастер Шефу». І у 2018-му році вирішила спробувати свої сили. Хвилююча участь у кастингу, очкування результату і ось – дівчина вже перед камерами улюбленого телешоу.
 

«Моїм улюбленим суддею була Тетяна Литвинова. Вона дуже мудра, талановита та красива жінка. Тетяна не лише відпрацьовувала зйомку, а і щиро цікавилася настроєм учасників, хвилювалася за нас та підтримувала. Пам'ятаю, коли я покинула проєкт, вона зайшла до нас в гримерку (до речі, суддям було заборонено спілкуватися з учасниками), всі вийшли звідти і вона сказала мені дуже важливі слова, обійняла та поплакала разом зі мною. Ми ж дівчатка, нам можна» - згадує Дарина.

Для дівчини всі  випробування «Мастер Шефу» були дуже цікавими. Їй подобались виїзні випробування, адже там була взаємодія з людьми. А найбільше  любила «Темну кімнату» - адреналін там зашкалював.
Товариська Дарина Рубан і по завершенню проекту підтримує зв'язок з учасниками. Зокрема, із Юлею Бурцевою та Михайлом Грізлі. Але більше вона спілкується з персоналом телеканалу, ніж з учасниками.
Вона не жалкує, що взяла участь в шоу, адже це нові емоції, новий досвід, знайомства. Це пам'ять на все життя. На думку Дарини, вона опинилась в потрібний час на потрібному місці, а точніше, на своєму законному.

ЖИТТЯ ПІСЛЯ ПРОЄКТУ
«Після проекту життя не змінилося, змінилася я. Стала більш упевненою в собі, зробила багато висновків, навчилася ставити цілі та йти до них цілеспрямовано, а не через сад-виноград», - каже Дарина Рубан.
Після участі в проєкті дівчина не дивиться «МастерШеф».
«По-перше, я знаю переможців, адже з багатьма учасниками спілкуюсь, а, по-друге, не маю часу на це. Але, зізнаюсь чесно, інколи, коли бачу рекламу по ТБ або відео в інтернеті – досі не вірю, що і я там була», - зізнається Дарина Рубан.
Зараз Дарина Рубан працює за спеціальністю – вихователькою в садочку, адже закінчила Чернігівський педагогічний виш. Але і у ЗМІ з’являється: раз на тиждень в ефірі регіонального радіо дівчина ділиться рецептами зі своєї скарбнички.

Підготував гуртківець журналістської студії «ШТРИХ» Денис Бурнос

Фото надані Дариною Рубан

Категорія: Бренд ліцею | Переглядів: 368 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar