Головна » 2014 » Грудень » 3 » Ліцеїсти ЗА позитивний погляд!
23:51
Ліцеїсти ЗА позитивний погляд!

«Приходь у ліцей у червоному – бери участь у флешмобі!» - такими закликами почався ранок 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. За підтримки Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в рамках проекту «Покращення доступу підлітків до інформації та знань з репродуктивного здоров’я та прав» на підтримку Державної програми «Репродуктивне здоров‘я нації на період до 2015 року» та за сприяння Міжнародної Федерації Планованого Батьківства (IPPF), спільно з Чернігівською недержавною громадською організацією «Міський молодіжний центр «Жменя» та Всеукраїнською мережею людей, що живуть з ВІЛ\СНІДОМ (Чернігівське відділення) 1 грудня ліцеїстами був проведений флешмоб «Позитивний погляд». Захід був покликаний візуалізувати проблеми, породжені ВІЛ-інфекцією, СНІДом, дискримінацією та стигматизацією ВІЛ-інфікованих людей, привернути увагу громадськості через призму креативного висвітлення проблеми до ситуації нетолерантного ставлення до людей, що живуть з ВІЛСНІДом.

Флешмоб включав в себе:

- Написання на паперовому серці «Я,__________, солідарний з ВІЛ-позитивними людьми», «Я, ________, можу порозумітися з ВІЛ-позитивними людьми», «Я, ________, дивлюся на світ з позитивом», «Я, _________, проти дискримінації ВІЛ-позитивних людей».

- Прикріплення свого напису до тантамарески «Дивлюся з позитивом!!!»;

- Фотосесія на фоні тантамарески з написом «Погляд на світ очима позитивної людини», використовуючи вуса, бороди, губи на паличці для того, щоб зробити світ ще позитивнішим.

Цей же флешмоб о 15.00 ліцеїсти провели біля ТРЦ «Мегацентр». У ньому взяли участь приблизно 120 небайдужих чернігівців та гостей міста, серед них і фахівці відділу інклюзивного навчання ЧОІППО імені К.Д.Ушинського, адже проблема створення інклюзивного середовища для ВІЛ – позитивних дітей є і досі невирішеною.

Учасники флешмобу в такий інтерактивний цікавий спосіб ще раз впевнились, що у сучасному світі ми всі маємо прагнути до толерантності та мирного вирішення конфліктів, тому дуже важливо пропагувати ставлення до життя в яскравих барвах, толерантне ставлення до людей, незважаючи на їх хвороби, колір шкіри, освіту, матеріальний стан тощо.

http://vk.com/rudakov_photos?z=album-36694348_207066820


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 497 | Додав: tkachenko | Теги: Креатив, Допомога, флешмоб, акція | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar