Головна » 2014 » Травень » 7 » Ліцеїсти та викладачі Чернігівського обласного педагогічного ліцею долучилися до Всеукраїнської акції «Журавлики миру»
14:46
Ліцеїсти та викладачі Чернігівського обласного педагогічного ліцею долучилися до Всеукраїнської акції «Журавлики миру»

Чи чули Ви історію про японську дівчинку, яка після бомбардування Хіросіми та Нагасакі у 1945 році захворіла на променеву хворобу, і, щоб врятуватися від неї стала виготовляти паперові журавлики.

За японською легендою 1000 паперових журавликів рятує від найскладніших хвороб та проблем. Нажаль Садакі ( так звали японську дівчинку) не встигла виготовити свою тисячу рятівних журавликів та діти світу й досі надсилають до Японії різнокольорових паперових пташечок, які з середини 50-их років ХХ сторіччя отримали назву «журавлики миру».

Ми, діти України, і уявити собі не могли, що над територією нашої держави можуть згуститися хмари розбрату, чвар та навіть воєнної загрози. Майже 70 років Україна не знала війни. І ось ми відчули її дихання зовсім поряд… Що ж ми, діти, можемо зробити? Своє бажання жити у злагоді ми втілили у 200 мирних паперових журавликів, які зустрічають кожного, хто заходить до Чернігівського обласного ліцею для сільської обдарованої молоді. Ми віримо у силу 200 журавликів, сподіваємося на мудрість очільників держав, на витримку та толерантність нашого народу. Нехай щасливою буде подальша доля українців та мирним небо над планетою Земля.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 576 | Додав: tkachenko | Теги: мир, ДОБРО, акція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar