Головна » 2015 » Грудень » 4 » Ліцеїсти «перестрибували» стереотипи
10:55
Ліцеїсти «перестрибували» стереотипи

Стрибок назустріч ВІЛ-інфікованим людям зробили учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею 1 грудня у рамках акції «Стрибок до розуміння». Кожен учасник заходу, який перестрибнув через мега-скакалку, отримав червону стрічку як символ порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми.

Організували флешмоб «Стрибок до розуміння» волонтери НГО «ММЦ «Жменя» у рамках проекту Здорова родина - здорова країна за підтримки програми «Здоров’я жінок України» спільно з волонтерами ЧОПЛ, та присвятили його Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, що відзначається 1 грудня.

За словами організаторів, часто для розуміння людей дуже складно зробити крок назустріч. У ситуації розуміння ВІЛ-позитивних людей цей крок стає все меншим і повільнішим. Українське суспільство, на жаль, до сьогодні не звикло сприймати людей, хворих на СНІД повноправними членами суспільства. Саме тому, і запропонували усім небайдужим зробити не маленький крок, а великий стрибок назустріч хворим на ВІЛ/СНІД.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 383 | Додав: tkachenko | Теги: СНІД, флешмоб, ВІЛ, акція | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar