Головна » 2014 » Січень » 15 » Ліцей зустрічає дев’ятикласників області
16:29
Ліцей зустрічає дев’ятикласників області

У стінах Чернігівського обласного педагогічного ліцею на канікулах гамірно. Ліцейний дім наповнився абітурієнтами та їх батьками, які завітали на традиційний збір «Інтелект». Цього року він пройшов із 9 по 11 січня.

Гостей зустрічали ліцеїсти, які з радістю приїхали на канікулах, адже на них чекало знайомство із майбутніми ліцеїстами. Педагоги ліцею теж готувалися до зустрічі з абітурієнтами. Підготували заздалегідь і старанно нові завдання, цікаві вправи - адже це не просто традиційні заняття, а зустріч із новим поколінням учнів.

Протягом трьох днів збору гості мали змогу відвідати заняття з фізики, математики, іноземної та української мови, історії, хімії та біології. Абітурієнти спілкувалися з ліцеїстами під час знайомства із парламентом – основним органом учнівського самоуправління ліцею. Були на зборі традиційні ігри та прес-конференцієя ліцеїстів. Постійний супровід забезпечила Дитяча Психологічна Служба – вони спілкувалися, підтримували, вели за собою протягом трьох днів.

У зборі взяли участь 37 учнів з 13 районів Чернігівської області та міста Чернігова. Найбільше були представлені Чернігівський (8 учнів), Менський (6 учнів) та Городнянський (5 учнів) райони. За відгуками учасників збору школярі одержали задоволення від навчальних занять, змістовного спілкування з ліцеїстами, учителями, вихователями, а також отримали повну інформацію про ЧОПЛ від адміністрації ліцею, мали змогу зорієнтуватися або переконатися у виборі профілю навчання. Учасникам збору була надана можливість пройти пробне тестування з 7-ми предметів з врученням сертифікатів з указаною кількістю набраних балів. Учнів сільських шкіл також ознайомили з роботою сайту ліцею, з його INTERNET адресою.

Радісні, натхненні абітурієнти роз’їхалися по своїм населеним пунктам. Ліцеїсти ж залишилися у рідних стінах – на них чекав ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

Промайнули три дні, й за останнім абітурієнтом зачинилися двері ліцею. Але не надовго. Обов’язково зустрінемося – чи то в рамках дистанційної школи, найближче заняття якої відбудеться 25 січня, чи то вже в березні – на Дні відкритих дверей ліцею та під час участі в олімпіаді «Перспектива»!Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 948 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, збір Інтелект, абітурієнти | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar