Головна » 2014 » Жовтень » 29 » Ліцей театральний!
13:06
Ліцей театральний!

Сучасний світ нових відкриттів і звершень не стоїть на місці. Так само і наша "Ліценія"! Не секрет, що ми переймаємося не лише справами ліцею, а і більш маштабними подіями. Ми створюємо нові проекти і беремо участь у нових програмах, що корисно не лише для наших ліцеїстів у плані розвитку, а й для всього світу. Із кожним разом не перестаємо дивувати і заохочувати учнів до втілення нових ідей, а також допомагаємо їм у розвитку здібностей! Цього разу новинкою ліцею став "Соціальний театр".

Постановка вистав соціального театру організовується із 2008 року та є можливою завдяки проекту «Доступ підлітків до інформації та знань з репродуктивного здоров’я та прав», який реалізується Благодійним фондом "Здоров’я жінки і планування сім’ї". У рамках проекту використовуються різні ефективні та цікаві для цільової аудиторії форми просвітницької роботи, такі як тренінги, вуличні акції, волонтерські табори тощо. Проте соціальний театр – одна з найулюбленіших активностей, що користується популярністю у підлітків.

Свою виставу учні покажуть у дитбудинку. 21 жовтня відбулася перша зустріч молодих театралів. Провела її у вигляді тренінгу творча особистість, керівник «Євро-клубу» ліцею Гусак Регіна Вікторівна. Серед запропонованих тем обрали одну з наймаштабніших проблем людства - СНІД. Та що можна говорити, незнаючи її аспектів? Саме тому для ліцеїстів і був проведений тренінг про репродуктивне здоров’я людини. Учні відповідали на поставлені питання, виражали свою думку та проявляли себе, як актори створюючи інсценізацію на тематику духовного, культурного, розумового, психологічного здоров’я. Наостанок Регіна Вікторівна вручила кожному публікацію «Навіщо мені про це знати?», де можна дізнатися більше про стосунки та репродуктивне здоров’я. Тренінг дуже сподобався всім присутнім, остільки проблема дійсно важлива і актуальна. Наступна зустріч відбулася у вечірньому відео залі з переглядом документального фільму про життя ВІЛ-інфікованих людей.

У суботу, 24 жовтня відбулася зустріч з координатором проекту «Соціальний театр» та автором сценаріїв Тетяною Слободян. Під час зустрічі з нею учасники визначилися з ролями, термінами та обов’язками при підготовці спектаклю. А також обговорили тематику майбутнього флешмобу та навчання волонтерів у подальшому.


Ірина Нікитенко, координатор театру від учнів;
представницька палата парламенту
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 693 | Додав: tkachenko | Теги: театр, вистава, СНІД | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar