Головна » 2013 » Квітень » 26 » Ліцей підкорює Крим
11:37
Ліцей підкорює Крим

Нещодавно наша туристична група (Гавриленко В., Соловей А., Гаврик М., Книр С., Чернецька Л., Видра О., Бурдело В., Бовда О.) на чолі з керівником Владиславом Віталійовичем відвідали прекрасний Крим.

Свій шлях ми разом зі студентами Історичного університету розпочали з Бахчисараю, до якого добиралися з Києва потягом. Пробувши там кілька днів, нам вдалося відвідати стародавнє місто в горах - Чуфут-Кале та Ханский Палац і відчути смак проживання в наметах. Назавжди в пам’яті закарбується неповторний смак їжі, приготованої на вогнищі в оточенні гірського каньйону.

Далі наша група попрямувала до мису Айя. Проїхавши через Балаклаву, ми зупинилися в урочищі Айязьма. Які ж прекрасні, хоч і не зовсім легкі були гірські стежки, якими довелося добиратися до урочища на березі моря. Насолодившись морським повітрям з присмаком гірського ялівцю та душевними піснями біля вогнища, з величезним багажем позитивних вражень група рушила додому. Таку пригоду нам не забути вже ніколи!)))
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 851 | Додав: tkachenko | Теги: відпочинок, природа, ліцеїст, туризм, Крим | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar