Головна » 2017 » Грудень » 26 » Ліцей дивує
09:52
Ліцей дивує

Передноворічні дива в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї розпочалися ще напередодні Дня Святого Миколая. Приміщення ліцею перетворилося на дивовижні куточки творчості учнів ліцею – кожен клас обрав для себе свій і створив новорічний настрій.

Загальною темою святкування Нового року цьогоріч у ліцеї є «Дива ліцейного Нового року», тому й загальну тематику для прикрашення вибрали подарункову. Пакуночки під ялинкою, подарункова гірлянда, ялинка з подарунків – усе це створює настрій у ліцеї.

Та справжнім дивом став для учнів ліцею сюрприз від Дитячої Психологічної Служби та педагогічного колективу в День Святого Миколая. Учителі перетворилися на добрих помічників та зустрічали зранку учнів у навчальному корпусі подарунками, солодощами, новорічними побажаннями. І, вже традиційно, кожен та кожна із ліцейної родини отримали цього дня подарунки під подушку.

Із 20 грудня в ліцеї триває ще одна дивовижна гра – «Янгол-Оберіг». Напередодні Нового року ліцей поринув у калейдоскоп подарунків, привітань, і головне тут - таємниця! Адже «Янголи» не можуть виказувати себе, мають зберігати інтригу до самого фіналу акції.

Сподіваємося, що заряду позитиву та чудес вистачить на весь Новий 2018 рік!
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 436 | Додав: tkachenko | Теги: відпочинок, свято, новий рік, канікули, Миколай | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar