Головна » 2016 » Червень » 2 » КТС «Подивись - цей світ чудовий!»
20:14
КТС «Подивись - цей світ чудовий!»

2 червня учні ліцею відвідали ліцейну агробіостанцію. Саме там проводилося урочисте відкриття літніх шкіл, у якому брали участь ліцеїсти фізико-математичного, біолого-хімічного, гуманітарного профілів та вчителі.

Кожна творча команда мала розкрити у своєму виступі, яким різним та прекрасним є цей світ. Найбільше нам запам’ятався виступ команди «Лунтиків». Вони показували, як бачать цей світ біороботи, і боролися з біосміттям. Це було весело та цікаво.

Потім Наталя Володимирівна Нудьга, практичний психолог ліцею, ознайомила нас з програмою літньої школи. Також був запрошений гість – Олена Іванова, відомий чернігівський бард. Хлопці розпалили величезне вогнище, яке так гармоніювало з чудовими піснями під гітару нашої гості та деяких учасників ЛШ. Душевна атмосфера склалася сама собою. Після вогнища частина дітей пішла на дискотеку, а інші грали у волейбол під зоряним небом.

Примак Марина, Гульчук Всеволод

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 377 | Додав: tkachenko | Теги: Літня школа, відпочинок, агробіостанція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar