Головна » 2014 » Квітень » 10 » Крок назустріч Європі
15:53
Крок назустріч Європі

Лїцейне життя не обмежується лише навчальними аудиторіями. На передодні весняних канікул ми вирушили знайомитися із європейською освітою. На нас чекало незабутнє навчання в Німеччині, у маленькому містечку Зебніці. Протягом тижня ми відвідували трьохгодинні курси німецької, які викладали нам носії мови. Відвідали школу імені Й. В. Гете. Особисто мені вона нагадала наш ліцей: багатопрофільне навчання, обдаровані діти, високий рівень викладання предметів, директор, який прагне найкращого майбутнього для всіх своїх учнів.

Нашим керівником була викладач педагогічного ліцею Ерліх Алла Олегівна. Ми рівнялися на неї, адже вона стала для нас еталоном та прикладом. Алла Олегівна неперевершено знає німецьку, на рівні з самими носіями мови.

На нас також чекали неймовірні екскурсії Дрезденом - найгарнішим містом східної Німеччини. Ми відвідали Картинну Галерею, Оперу Зомпера, Цвингер, Дрезденський замок-резиденцію, католицькі храми та багато іншого.

Ці канікули пройшли не марно – ми не тільки глибше вивчали мову, але й багато дізналися про історію Німеччини, познайомилися з цікавими людьми. У нас з’явився неабиякий стимул для подальшого вивчення німецької мови.

Анастасія Шрамковська,
інформаційний центр ліцею «ШТРИХ»
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 662 | Додав: tkachenko | Теги: Німеччина, Європа, екскурсія, відпочинок, канікули | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar