Головна » 2014 » Лютий » 12 » Країні Ліценії – 20 років!
20:00
Країні Ліценії – 20 років!
«Усе починається в житті з доброти.
У ній народжується краса, гармонія, лад, єдність.
Ліцейна душа починалася з любові.
Любові до дитини, до ближнього, любові до світу»

Такими словами та номером «Народження країни Ліценія» танцювального колективу «Парадокс» розпочався ювілейний урочистий вечір з нагоди 20-річчя Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді. Свято з назвою «Наш ліцей – це всі, все, завжди» відбулося 8 лютого у приміщенні обласного музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка. У фойє театру гордо майоріли інформаційні матеріали про досягнення ліцею за період 20-річчя. Це банери з інформацією про випускників ліцею, їх успіхи у житті. А також виставка родинної творчості, яка дійсно демонструвала ліцейний дух і прагнення до творчості, через яку ми змінюємо світ на краще.

На ювілей до Альма-матері завітала ліцейна родина, що за 20 років значно розрослася. Випускники ліцею – як студенти, так і вже дорослі, самостійні молоді люди заповнили усі вільні місця театру. Серед них є майстри спорту - Наталія Смаль, випускниця 1999 року, майстер спорту міжнародного класу з дзюдо та самбо, призер Європи. Сергій і Надія Баранові теж досягли немалих висот у спорті – Сергій – бронзовий призер олімпіади, Надія – краща футболістка України. Є серед випускників і науковці – Ігор Соколенко вчений секретар Інституту математики Академії наук України. А є й люди творчих професій: випускниця 1997 року Ольга Риженко - керівник відомого не тільки в Чернігові, але й далеко за межами нашого краю танцювального колективу «The Best». Наталія Балюх – диктор українського радіо. Наші випускники займають керівні посади – Силенко Микола – голова Городнянської райдержадміністрації, Василь Білогура – депутат Чернігівської міської ради, Андрій Лях – начальник Бахмацького районного відділу управління держслужби з надзвичайних ситуацій. Значна частина випускників ліцею працюють на сьогоднішній день у сфері педагогіки.

Досягнення ліцею не перерахувати на пальцях. За двадцять років він став відомий не лише на терені України, але і за кордоном. Цьому підтвердженням є Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний вимір розвитку сучасного ЗНЗ», яка відбудеться у рік двадцятиріччя ліцею 25-26 березня на базі ЧОПЛ.

- 20 річна історія ліцею є закономірним визнанням того, що наш навчальний заклад став яскравою зіркою на терені України. Сяйво цієї зірки по всьому світові несуть наші випускники. Ліцей створив міцне силове поле, яке об’єднує різні сфери суспільного життя області. Запалює світло педагогічна команда, яка вже 20 років тримає цей вогник в аудиторіях навчального закладу. Наш ліцей часто порівнюють із садом краси та розуму. Так, це наші учні, які проростають з ліцею і тягнуться до сонця, - із такими словами звернулася до Ліценії директор Галина Василівна Коломієць.

Директор, з вірою у майбутнє процвітання ліцею, запросила до слова заступника начальника Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Миколу Анатолійовича Конопацького. Він відмітив усі досягнення ліцею та вручив почесні грамоти викладачам ліцею.

Ювілейний вечір наповнили щирі вітання від представників Національної Академії педагогічних наук України – Ганни Миколаївни Тимошко та Віри Миколаївни Зоц.

До ліцею на свято завітали дружні нам делегації - ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка, Русанівського ліцею міста Києва та Любецької ЗОШ Ріпкинського району. Зі словами вдячності та гарантією подальшої підтримки звернувся до всієї Ліценії Голова піклувальної ради ліцею Олег Олексійович Обушний. З гумором та позитивним настроєм звучали вітання від головного редактора тижневика «Гарт», Заслуженого журналіста України, лауреата Шевченківської премії Дмитра Йосиповича Іванова.

Вечір був сповнений спогадів та вражень про ліцейне життя. Для випускників природничого профілю яскравою родзинкою завжди були еколого-краєзнавчі практики, які часто проходили у Коропському районі. Завжди гостинно зустрічав нас господар одного із місцевих сільськогосподарських підприємств «Авангард», володар зірок Герой соціалістичної Праці та Герой України Олександр Григорович Боровик, почесний член академії аграрних наук. Наш ліцей мали честь закінчити його онуки Олександр та Анатолій. Тож і сьогодні Олександр Григорович звернувся до всього колективу ліцею та Галини Василівни зокрема зі словами вдячності за те міцне коріння, яке дає своїм учням ліцей.

Ювілейними вітаннями, звучали на сцені пісні від випускників – Марії Гущі, Катерини Коняченко, ансамблю «Ліберта». Вони супроводжувалися танцями у складі теж випускників – Дмитра Чудеси, Дарії Летути, Тараса Халіманенка, Олександра Козловського. Керівник студії естрадної пісні Андрій Терещенко подарував усім музичну композицію, яку майстерно виконав на акордеоні.

Випускники ліцею мали змогу пригадати свій національний одяг – ліцейну форму за допомогою дефіле, яке підготувала керівник студії «Мадам-стиль» Вікторія Пода.

Ювілейний вечір – це свято для всіх, хто причетний до існування обласного ліцею для обдарованої молоді. Та головними винуватцями, звісно ж, були випускники. У своїх виступах вони неодноразово відмічали вагомість двох років навчання в ліцеї для особистісного розвитку. «Два роки ліцею, дві години вечора – як одна мить», - відмітив Василь Білогура. У відео зверненні звучали щирі слова вітань, вдячності від тих випускників, хто несе славу про ліцей за межами України.

Завершився вечір вальсом у виконанні хореографічної студії ліцею та сподіваннями на подальше процвітання ліцейної родини. «Молода країна в нашій Україні» - ці слова традиційної фінальної пісні «Ліценія» ще довго звучатимуть у серцях, душах кожного з гостей ювілейного вечора з нагоди 20-річчя ліцею.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1789 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, свято, вечір, Випускники, ліценія, 20 років | Рейтинг: 3.8/5
Всього коментарів: 0
avatar