Головна » 2013 » Жовтень » 1 » Країна творчих мрій
13:14
Країна творчих мрій

28 жовтня країна Ліценія раділа зустрічі із творчими, натхненними людьми, за якими сумували ціле літо. Презентація студій «Країна творчих мрій» об’єднала старих друзів – керівників студій та другокурсників, а також перезнайомила усіх із першокурсниками – уже вкотре.Тож берімось до роботи.
Приготуйте всі долоні – щоб дужче плескати,
вушка – щоб краще чути,
щічки – щоб веселіше посміхатись!

Саме такими словами розпочали творчу вечірню зустріч ведучі – члени парламенту ліцею Іванько Марина, Шкавера Марія та Власенко Сергій.

Як діти засміються - і сонце ласкаво засяє,
Прокинуться луки, ліси і поля,
Усе навколо зацвіте і заспіває…

На презентації студій сміялися та співали усі без винятку. Так, представляти студію естрадної пісні (керівник – Андрій Терещенко, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, володар титулу «Таланти України» ІІ ступеню) пощастило чотирьом її талановитим учасницям – окрім дівчат-ведучих, це Наталія Свириденко та Юлія Шумна. Олена Іванова-Райська, керівник студії авторської пісні Е-95 м. Чернігова, засновник акустичного проекту «Володар», керівник студії авторської пісні ліцею презентувала свою студію разом із другокурсницею Марією Гаврик.


Були представленими на вечорі і музична студія, і Дитяча психологічна служба, і Євроклуб, який, до речі, у цьому році «обзавівся» новим керівником – Регіна Гусак, давня знайома ліцею тепер очолює його. Як завжди, фото звіт презентації надав Сергій Рудаков та його студія «Відеоквадрат». Завершувався вечір феєричним танцювальним номером від Закорської Валерії та Кузика Михайла – представників хореографічної студії ліцею.

Після творчої загальної презентації кожен першокурсник зміг відвідати ту студію, яка йому виявилася до вподоби. Адже у цьому році, у якості експерименту, пробне заняття пройшло в один день із загальною презентацією. Як нам здалося, експеримент вдався.

Так ліцеїсти познайомилися з творчими студіями. Їх цілий калейдоскоп. І обирати серед них одну – хоч і складне завдання, але таке цікаве!

Нехай же щирий сміх дитячий
Над Ліценією луна!

Із побажаннями радості, миру і добра завершували вечір ведучі. Бажаємо усім творчості, люба ліцейної родино!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 764 | Додав: tkachenko | Теги: творчість, Студії, Презентація студій | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar