Головна » 2017 » Березень » 30 » Країна Ліценія зібрала обдаровану молодь області
10:50
Країна Ліценія зібрала обдаровану молодь області

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради 25 березня провів День відкритих дверей, головна мета якого – познайомити учнів 9-х класів сільських шкіл, які мають намір вступати до ЧОПЛ, та їх батьків з талановитими педагогами, стилем та особливостями ліцейного життя, а також провести олімпіаду «Перспектива-2017» з 7 профільних предметів: української та англійської мов, математики та фізики, хімії та біології, історії.

У Дні відкритих дверей узяли участь 87 учнів із 17 районів Чернігівщини. 87 дев’ятикласників брали участь у предметних олімпіадах у рамках ліцейної олімпіади «Перспектива-2017». 5 учасників ліцейних олімпіад за результатами випробувань і рішенням журі нагороджені Дипломами довіри. Їх отримали: з біологіїМатвієнко Діана Сергіївна, учениця 9 класу Любецької ЗОШ І-ІІІ ст. Ріпкинського району; з фізикиПерепечай Владислав Олександрович, учень 9 класу Менської районної гімназії; з хіміїКубрак Андрій Володимировичй, уечнь 9 класу Холминської ЗОШ І-ІІІ ст. Корюківського району; з історіїКантур Максим Юрійович, учень 9 класу Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Борзнянського районуісторіїСержан Артем Олександрович, учень 9 класу Гриціївської ЗОШ І-ІІ ст. Срібнянського району.

Найкраще в кількісному складі були представлені: Чернігівський район (15 учасників), Городнянський район (12 учасників), Корюківський ( 9 учасників). З найвіддаленіших районів до ЧОПЛ на День відкритих дверей приїхало по 1-2 учні.

44 учні, які приїхали на День відкритих дверей, навчаються в Дистанційній науковій школі (ДНШ). 36 учнів були присутні на зимовому зборі «Інтелект». 37 з присутніх на заході 9-класників уперше приїхали до ЧОПЛ, щоб познайомитися з умовами навчання та проживання в ліцеї.

Як учні сільських шкіл, так і їх батьки отримали повну інформацію про ліцей. А на презентації «Творче обличчя ліцею» мали змогу познайомитися з роботою парламенту ліцею, творчих студій та гуртків. Також деякі сміливі дев’ятикласники змогли продемонструвати свої творчі вміння. Отже, сподіваємося, що День відкритих дверей став яскравою зупинкою на шляху школярів області до омріяної точки призначення – Чернігівського обласного педагогічного ліцею.
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 497 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, конкурс, свято, знайомство, знання, Олімпіада | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar