Головна » 2016 » Березень » 30 » Країна Ліценія вітає абітурієнтів!
16:08
Країна Ліценія вітає абітурієнтів!

26 березня у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбувся День відкритих дверей «Вас вітає країна Ліценія». Захід пройшов у рамках проекту «Перспектива», який має на меті пошук і відбір на навчання в ліцеї учнівської молоді регіону, що має забезпечити умови рівного доступу до якісної освіти талановитої сільської молоді.

Усього до ліцею завітали 82 учасники Дня відкритих дверей. Вони представили 13 районів області та місто Чернігів. Уже традиційно за кількістю абітурієнтів лідирують Менський та Чернігівський райони – 18 і 12 учнів відповідно приїхали до ліцею цього дня. Городянський, Корюківський, Ріпкинський райони, місто Чернігів відрядили до ліцею по 8 учнів. Також завітали представники Борзнянського, Ічнянського, Козелецького, Коропського, Куликівського, Щорського, Семенівського, Сосницького районів.

У рамках Дня відкритих дверей абітурієнти змогли перевірити свої знання та навчальні досягнення на ліцейній олімпіаді «Перспектива» із одного з профільних предметів. Найактивніше учні відвідали олімпіади з української мови та математики. За результатами випробувань семеро учнів отримали Дипломи довіри, тож, матимуть привілеї при вступі. Це такі абітурієнти: Шкут Наталія, учениця Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст., Ткаченко Альона, учениця Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст. (Городнянський район), Власенко Анастасія, учениця Волосківської ЗОШ І-ІІ ст. Менського району, Капітан Анастасія, учениця Корюківської гімназії, Біляченко Олеся, учениця Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Стеченко Катерина, учениця Смолинської ЗОШ І-ІІ ст.,Чернігівського району, Іваненко Марія, учениця Дроздівської ЗОШ І-ІІ ст. Куликівського району. Вони матимуть право вступу до Чернігівського обласного педагогічного ліцею поза конкурсом.

Також абітурієнтів познайомили із роботою творчих студій ліцею, традиціями, символами у рамках презентації «Творче обличчя ліцею». Її організували та провели ліцеїсти. Під час презентації працював вільний мікрофон, тож учні шкіл змогли поставити ліцеїстам ті запитання, які найбільше хвилювали: чи важко навчатися в ліцеї, основні особливості кожного з профілю, які вчителі працюють тощо. А також змогли показати власні таланти – вони читали вірші, співали пісні та грали на музичних інструментах.

Усім своїм абітурієнтам ми бажаємо натхнення та успіхів, а також чекатимемо на них уже у липні – під час конкурсного відбору абітурієнтів на новий навчальний рік.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 766 | Додав: tkachenko | Теги: перспектива, Олімпіада, день відкритих дверей | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
avatar