Головна » 2012 » Грудень » 18 » Козацькі розваги
01:16
Козацькі розваги

В історії нашого славного народу є багато прекрасних сторінок, якими пишаються всі наступні покоління. «Золотою добою» нашої легендарної минувшини був період козацтва.

Ми живемо в такий час, коли відроджуються козацько-лицарські традиції української старовини. І щоб більше знати про своїх волелюбних предків-козаків та щоб показати силу, спритність та кмітливість сучасного молодого покоління ІІ курс фізико-математичного профілю підготував та провів пізнавальне свято – «Козацькі розваги».

Бадьорий, жвавий настрій господарів та учасників свята розділили всі присутні, як ліцеїсти всіх профілів так і педагоги, випускники. Зал стоячи аплодував Марії Гущі, яка чудово виконала пісні про матінку Україну, про кохання та юнакам ІІ ф/м, за неперевершений танок «Розпрягайте, хлопці, коні», (солістка – Настя Роговенко, художній керівник – Наталія Миколаївна Чирик). Переможених на святі, звичайно, не було, але Дипломи І, ІІ та ІІІ ст. журі присудило відповідно юнакам фізико-математичного, природничого та гуманітарного профілів.

І як же символічно прозвучали останні слова ведучих: «Пам’ятаймо: козацькому роду – нема переводу!»

Руденко Олена, ліцеїстка ІІ ф/м профілю
Чижова Валентина Миколаївна, вихователь ІІ ф/м профілюКатегорія: Останні новини / Події | Переглядів: 834 | Додав: tkachenko | Теги: козацькі розваги, свято, турнір, традиції | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar