Головна » Останні новини / Події» «Князівство Київська Русь»— відтворення Древнього Києва V—XIII століття
08:36
«Князівство Київська Русь»— відтворення Древнього Києва V—XIII століття

Учора, 23 травня, відбулася поїздка учнів 2 фізико-математичного профілю у парк «Київська Русь».

«Князівство Київська Русь»— відтворення Древнього Києва V—XIII століття, столиці великої середньовічної держави Київська Русь, у межах його історичного центру, відомого як Дитинець Києва.

Проект здійснюється в історично значущому місці, згаданому в літописах, яке максимально відповідає ландшафту і повторює рослинність Києва тисячолітньої давності, в с. Копачів Обухівського району.

Мета такого проекту: розширення картини світу всього людства про значення, ролі і вплив Древнього Києва, Київської Русі, України та всієї Східної Європи на формування і розвиток цивілізації в минулому, сьогоденні і майбутньому.

Ми отримали дуже багато яскравих емоцій, дізналися про чимало цікавинок «середньовічного міста». Також ми мали змогу подивитися бій між відважними лицарями у важких обладунках. «Клич героїв» - це наймасштабніший та найпопулярніший щорічний чемпіонат України з середньовічного бою, в якому беруть участь сотні бійців. А ще ми спробували бути у ролі таких самих лицарів, та змагалися між собою «мечами». 

Це була незабутня та корисна поїздка!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 42 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar