Головна » 2013 » Листопад » 20 » Юні філологи – майбутні поліглоти,чи юні поліглоти – майбутні філологи?
18:21
Юні філологи – майбутні поліглоти,чи юні поліглоти – майбутні філологи?

Григорій Савич Сковорода стверджував: «Скільки мов ти знаєш – стільки раз ти людина». Учні Чернігівського педагогічного ліцею пишаються, що вони можуть назвати себе людьми 6 разів, адже вивчають 6 мов: українську, англійську, німецьку, французьку, а починаючи з цього року, китайську та польську. Допомагають їм у цьому справжні професіонали: Соронович Олена Юріївна, Кардіян Наталія Миколаївна,Сердюк Галина Анатоліївна, Голуб Наталія Євгенівна, Черевко Наталія Володимирівна, Заворотинська Тамара Миколаївна, Норов Олександр Олександрович, Сидоренко Наталія Василівна, Чеван Олександр Володимирович, Ерліх Алла Олегівна, Киян Інна Василівна, Кияшко Марина Олександрівна, Кравченко Вікторія Василівна, Ушакова Людмила Іванівна, та волонтери з Китаю.

Скільки мов може знати людина? Скільки мов вона повинна знати? Я вважаю, що це залежить від бажання знайомитися з новими світами, культурами, традиціями. Але ніколи ще не було такого, щоб ці знання заважали людині. У сучасному житті дуже важливо знати багато мов, адже в теперішньому світі кордони умовні, для подорожей не обов’язково мати закордонний паспорт. Для того, щоб відвідати французький Лувр або піднятися на Ейфелеву вежу, інколи просто необхідно зайти на сайт музею або відвідати виставку Online.

Ми, молоде покоління, хочемо зайняти гідне місце у сучасному світі, де необхідні професіонали. Ринок праці вимагає від нас не лише бути спеціалістами у своїй сфері діяльності та володіти якостями лідера, а й знати іноземні мови, уміти спілкуватися і знаходити ділові контакти.

Вивчати мови – дуже цікаво: проводити паралелі, шукати щось подібне, а потім зіставляти, порівнювати. Але це і досить складно, адже запам’ятати велику кількість слів і правил спочатку інколи здається нереальним, але це необхідно, щоб у майбутньому досягти перемог.

Над темою роздуми вела
Анастасія Шрамковська,
«ШТРИХ»

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 766 | Додав: tkachenko | Теги: мови, свято, мова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar