Головна » » Яскраві події року, що минає
14:03
Яскраві події року, що минає

Як захоплюючий блокбастер (можливо, навіть "Матриця-4" промчав І семестр у ліцеї. І вже лунає фінальна музика до фільму, піднімаються титри… Хто ж зіграли головні ролі в цьому екшені?

ЧОПЛ отримав новий статус - став науковим. Тут головна роль за директоркою Ганною Коломієць. Саме вона ініціювала незалежний аудит навесні 2021 року. Звісно, до успішної оцінки, яку отримав ліцей за його результатами, долучитися всі - і педагогічна команда, яка, як завжди професійно презентувала свою майстерність, і учнівство, які довели, що назві ліцею слово "обдарованої" теж добре пасує. Що ж дасть новий статус? Ширші можливості. А саме вступ після 9 класів для учнів не тільки з сіл, але й з міста, основною формою організації освітнього процесу стане дослідницька діяльність.

Уже понад чверть століття випускники й випускниці ліцею доводять свою унікальність. І тому пишаємося, що багато з них повернулися з пропозицією підтримати тих учнів та учениць, які прагнуть до саморозвитку й самовдосконалення. Так Стипендія педагогічного визнання стала Іменною стипендією випускників. Це одна з ТОП-подій року. Таких стипендій тепер чотири: для гуманітарного профілю фондує Іван Лапа (він, до речі, ініціював цей проєкт ще чотири роки тому), для біохім - Олександр Божок, для фізмату - Максим Хоменко. Окрему стипендію мають ті, хто є кращими у вивченні англійської мови. Цю ініціативу вже кілька років втілюють Інна та Наталія Черевко.

Тож, хто цього року отримує стипендії? Чотири чудові другокурсниці.

Оксана Рутта, учениця гуманітарного профілю - відмінниця навчання, переможниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, учасниця ІІІ етапу (секція "Соціологія).

Ольга Рутта, учениця гуманітарного профілю - відмінниця навчання, переможниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція "Психологія). Отримує стипендію, як краща у вивченні англійської мови.

Тетяна Руденко - учениця фізико-математичного профілю, відмінниця навчання, учасниця волонтерського руху ліцею.

Маргарита Яковенко - учениця біолого-хімічного профілю, відмінниця навчання, учасниця екологічних конференцій та проєктів ліцею.

Дівчата не очікували, що отримають таке визнання. Звісно, вони плідно працювали увесь І курс, тому сподівалися, що під час Родинного кола 1 вересня одержать дипломи чи подяки. Але така винагорода їх глибоко вразила. "Обов'язково продовжу цю ініціативу, коли матиму освіту й роботу. Сподіваюся, мені вистачить коштів, і я запропоную декілька стипендій на профіль. Бо ж складно обирати, тут всі обдаровані", - говорить Оксана Рутта.

Першу стипендію усі дівчата витратили на подарунки батькам, рідним та друзям. А решту відкладають та купують книги для підготовки до ЗНО. "Купила подарунки батькам - хотілося віддячити їм за турботу та віру в мене", - зауважила Тетяна. А Маргарита додає: "Хотілося б ближче познайомитися з фундатором стипендії. Подякувати особисто, поспілкуватися". Така нагода буде. Два профілі вже провели зустрічі з випускниками. Чекаємо на ще одну, з Олександром для біохім.

До ТОП-подій можна віднести ще три проєкти у співпраці з випускниками - це "Англомовна бібліотека" (137 книг зі всього світу, які вже обросли Центром читання англійською), "Здорове харчування" (ремонт даху їдальні) та "Сад мудрості, гармонії й любові" (створення локації з рослинами з саду Царя Соломона на АБС).

Дякуємо року 2021-му за щедроти! І радо впускаємо 2022-й і завмираємо з цікавості: що несе він нам неймовірного і вражаючого? Чекаємо!

 

Переглядів: 98 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar