Головна » Останні новини / Події» «Янгол-оберіг» – гра з двадцятирічною історією
14:05
«Янгол-оберіг» – гра з двадцятирічною історією

Маленькі подарунки, листівки з теплими словами чи приємні сюрпризи – усе це про гру  «Янгол-оберіг», яка щороку проходить у стінах ліцею до Дня святого Миколая. Цьогоріч це були «Янголята любові». Незважаючи на те, що ліцеїсти провели новорічні свята вдома, «янгольська» гра таки відбулася. І присвячена вона була Дню святого Валентина.

Про гру «Янгол-оберіг», яка стала ліцейною традицією, розказала практичний психолог ліцею Наталія Нудьга.

«Під час канікул зателефонувала наша другокурсниця Ярина Зубок.  Вона хвилювалася, що в цьому році неможливо провести гру. Ми домовилися, що після канікул подумаємо над тим, коли доречно її організувати.

Мета гри - створити настрій, тому що люди часто живуть за принципом, що хтось у житті повинен їх розважати. Але насправді так не буває. І якщо людина навчиться створювати свято, тоді вона почуватиметься щасливішою і не шкодуватиме ні про що. Буває, що лише робота та навчання займають увесь час. Життя швидкоплинне, і зробити його яскравим, незабутнім можемо тільки ми!» - каже пані Наталія.

За її словами, гра завжди називалася «Янгол-оберіг», а цього року - «Янголята любові», бо свято романтичне.  

«Ми говоримо «гра» по-дитячому, хоча я ще використовую такий термін, як «взаємодія». Ідеться про творчу взаємодію між молодими людьми в цій грі», - каже Наталія Нудьга.

Щодо організації та проведення, то цього року все було так, як і завжди: дитяча психологічна служба (ДПС) проінформувала всіх, що гра відбудеться, зібрала всіх, что виявив бажанняч взяти участь, «запустила» гру та проконтролювала, аби кожен мав "підопічного" (щоби ланцюжок учасників замкнувся). Учасники ДПС передавали подарунки адресатам.

«Яскравим є завершення гри, коли справді можна обійняти свого янгола чи "підопічного" й щиро подякувати йому за подаровані хвилини щастя», - каже психологиня.

Традиційною була й кількість учасників. Щороку їх до 140. У цьому році було 120. Це й учні, і викладачі ліцею.

«Є ті люди, які беруть участь у грі кожного року, наприклад Антоніна Юріївна Федорченко. Є педагоги, які рік чи два «відпочивають», а потім знову входять у гру як учасники», - каже пані Наталія.

         Цікаво, що гра проходить у ліцеї вже понад двадцять років поспіль.

«Познайомилися з прототипом цієї гри в далекому 1998 році в одній з літніх шкіл. Нам показали її київські студенти. Ми ж вирішили  відтворити грув ліцеї  перед Новим роком. З того часу вона прижилася», - каже Наталія Нудьга.

Підотувала Альона Демченко. Студія журналістики «Штрих»

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 84 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar