Головна » 2011 » Грудень » 29 » Янгол Оберіг
14:40
Янгол Оберіг
Останній навчальний тиждень у ліцеї, не дивлячись на календарну зиму, є найбільш гарячою порою, як для учнів, так і для їх педагогів. Контрольні, заліки, уроки, консультації, звіти…А ще пошук новорічних костюмів, прикрашання ялинки та кімнат, виготовлення екібан листівочок… Напруження, хвилювання, розчарування у своїх навчальних результатах…А попереду все ж Новий рік і Різдво! Свята, які несуть радість, приємні несподіванки, неповторну чарівну атмосферу. Але щоб усе це відчути на повну силу, варто заздалегідь налаштувати струни свого серця на новорічні дні.
І уже вкотре у цьому учням ліцею допомагає передноворічна гра «Янгол Оберіг». З 20 по 23 грудня усі її учасники ( 145 учнів та педагогів) кожну свою вільну хвилину поспішали створити свято для іншого, подарувати йому частинку свого тепла, допомогти та підтримати у складній ситуації. Листівочка, плакат, чашка запашного чаю, цукерочка, троянда, розписана повітряна кулька – це ті маленькі приємні дрібнички, за допомогою яких «янголи» проявляли увагу і любов до своїх «підопічних».
Радість, несподівані сюрпризи, турбота, любов – такі асоціації, пов’язані з грою, виникають у її учасників. Мабуть, завдячуючи саме цьому, «Янгол Оберіг» лишається найулюбленішою та очікуваною передноворічною подією уже багатьох поколінь ліцеїстів.

таємниче знайомство

зроблене з любов'ю

для зіроньки

рятівна чашка чаю вкінці робочого дня

За солодке життя!

тепер я не одна

щасливий початок дня

сюрприз для директора

те, що зігріває серце

приємні дрібнички

привіт від "янгола"

мить зустрічі
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1452 | Додав: tkachenko | Теги: свято, різдво, Гра, Янгол Оберіг, новий рік | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar