Головна » 2016 » Жовтень » 4 » Який же дар дістали ті, що так дітей учити вміють!
19:16
Який же дар дістали ті, що так дітей учити вміють!

Кінець вересня осінь розмалювала у різні відтінки жовтого – легкі та життєрадісні, червоного – насичені та енергійні. Та є серед цієї палітри колір учительської долі. Він віддзеркалює усмішками учнів, їх голосами та має відблиск сяйва очей. Саме в такому різнобарв’ї осені педагогічний та учнівський колектив святкували традиційний Педагогічний тиждень. Саме про нього збирав враження Інформаційний центр ліцею.

27 вересня у рамках Тижня відбулася прес-конференція до Дня вчителя з випускниками ліцею, які зараз працюють педагогами. Її організували учні фізико-математичного профілю. Саме вони провели попереднє опитування серед ліцеїстів, зібрали в них найбільш актуальні запитання.

Учителі зі щирістю та посмішкою мали змогу відповісти на ці запитання у ході самої прес-конференції, яка зібрала в актовій залі весь ліцей. Чарувала всіх неперевершеним мелодійний голосом Зорко Катерина. Вона запевнила,"що все буде добре". Родзинкою зустрічі стало відео, яке підготували Дейкало Артем, Примак Марина, Коваленко Марія і Ємець Влад. Воно сподобалося як вчителям, так і учням. Узагалом, зустріч залишила лише позитивні враження в кожного, хто знаходився в цій дружній атмосфері.

Марія Коваленко, «ШТРИХ»

Наша країна Ліценія не змогла б існувати без неймовірної команди викладачів, що виконують свою роботу просто чудово. Утім, здається, майже кожен ліцеїст хотів би хоч на один урок побути на їхньому місці. Саме тому 30 вересня в рамках Педагогічного тижня в ЧОПЛ відбувся день самоврядування. На мою думку, найкраще про враження від заходу питати в людини, яка сама брала в ньому участь. Саме тому я вирішила поговорити про цей день із ліцеїсткою ІІ курсу гуманітарного профілю, Тетяною Кичугою.

Чому ти вирішила взяти участь у дні самоврядування?
По-перше, тому, що це новий досвід. Також, мені було цікаво побути на місці вчителя. По-друге, це допомогло мені розвинути в собі ораторські здібності. По-третє, оскільки я люблю відповідальність і самостійність, для мене це було просто цікаво.

Чи було щось подібне в твоїй школі?
Так, я брала в цьому участь. Я проводила уроки української мови і літератури. Мені це по-справжньому сподобалося.

Чому ти обирала саме українську літературу?
Мені подобається цей предмет. Здається, що я маю достатній рівень підготовки з літератури для того, аби викладати його ровесникам.

Мені здається, що подібні заходи – то чудовий спосіб поглянути на роботу вчителя з іншої точки зору. А що думаєш ти?
У принципі, я згодна з цим твердженням, адже завдяки цьому ми розуміємо, що готуватися до уроків маєм не тільки ми, учні, а й викладачі.

Чи погодилася б ти взяти участь у подібному знову? А стати викладачем?
Участь у подібних заходах я хотіла б взяти, а от стати викладачем – навряд, адже вважаю, що хоч ця професія і є дуже шанованою, проте навіть до одного уроку підготуватися непросто, не кажучи вже про те, аби присвятити цьому життя. Утім, після таких заходів починаєш по-справжньому усвідомлювати, наскільки нелегку працю роблюять наші вчителі й починаєш поважати їх іще більше.

Я не можу не погодитися з Танею, і хочу від себе додати, що це неймовірно цікавий і корисний досвід. Хочу подякувати за цей чудовий експеримент, що приніс безліч позитивних емоцій, і просто сказати спасибі усім вчителям нашого ліцею, адже вони справді неймовірні. Саме завдяки ним ми стаємо справжніми Людьми. Саме вони вміють надихати. Саме з їхньої легкої руки хочеться підкорювати Олімпи й Еверести. Отож, дякуємо вам, наші найкращі! Ми, ліцеїсти, любим вас.

Катерина Зорко, «ШТРИХ»Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 349 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, навчання, вчитель, самоврядування, учень | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar