Головна » 2013 » Грудень » 16 » Як стати Янголом за тиждень…
23:16
Як стати Янголом за тиждень…

Незабаром на ліцеїстів, педагогів, вожатих чекає «гаряча» пора. Адже вже з цього тижня починається залікова семестрова атестація: зрізи знань, перевірочні контрольні роботи, заліки з профільних предметів – усе це захопить ліцейну родину вихором нервових стресів, переживань, клопотів.

Саме тому Дитяча Психологічна Служба ліцею вже протягом багатьох років запрошує усіх до участі у традиційній зимовій грі «Янгол Оберіг». Кожен із учасників (ліцеїсти, випускники, педагоги, друзі) обирає шляхом подання заявки із вказаним ім’ям учасника гри, або шляхом витягнення із банку зареєстрованих учасників спеціально підготованого бланку із ім’ям підопічного) і протягом тижня виступає його «янголом». Він дає про себе знати, послуговуючись листівочками, викладеними під вікнами палаючими сердечками, компліментами, усмішками чи чашкою чаю. Одночасно кожен учасник гри виступає і в ролі чийогось оберега. Зустрічаються два світи: світ Турботи і світ Уміння з вдячністю приймати цю турботу.

Ця гра допомагає побачити посмішку на тому обличчі, де її давно ніхто не помічав, відчути себе вдячним учнем у встановленні контакту, отримати стільки інформації про іншого, скільки не отримаєш за місяці. Вона одночасно є і передчуттям новорічних свят, і психологічною підтримкою, і життєвим екзаменом на вміння бути земним «янголом».

«Я зрозуміла, що коли ти даруєш людям радість, то і вони тобі віддячують тим же».

«Я відкрила для себе те, що приємно не лише отримувати подарунки, а й дарувати їх».

«Я зрозумів, якщо ти будеш відвертим, то і до тебе ставлення буде таким же».

Запрошуємо усю ліцейну родину до участі у грі. Вона розпочинається 21 грудня та триватиме до новорічного вечора ліцею – 26 грудня. Детальну інформацію можна дізнатися у представників ДПС та психологів ліцею.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1039 | Додав: tkachenko | Теги: дпс, Гра, янгол, свято, янгол-оберіг | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
avatar