Головна » 2015 » Листопад » 26 » Як якісну освіту монетизувати у якість життя?
12:15
Як якісну освіту монетизувати у якість життя?
Як якісну освіту монетизувати у якість життя?

Цінність освіти як товару з часом зростає. Наше суспільство змінилося, відповідно, воно ставить інакші вимоги до науки. Як трансформується система освіти, як вона може змінитися в найближчому майбутньому, та чому університетам, викладачам та спеціалістам потрібно іти в ногу з часом та швидко адаптуватися до нових тенденцій матимуть можливість дізнатися учні Чернігівської області та їх батьки.

Відомо, що Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради отримав загальне визнання в освіті України по якості знань. Тому пропонує науковцям області та України, учням та їх батькам поміркувати, як якісну освіту монетизувати у якість життя. Для цього слід заглянути в горизонти науки на 10-15 років вперед, коли сьогоднішні випускники вишів будуть визнані як фахівці своєї справи.

Таку змогу матимуть учасники науково-практичної профорієнтаційної конференції «Молодь і наука», у якій візьмуть участь представники наукових шкіл, які ведуть пошуки і готують фахівців галузей у сфері харчування, енергетики та медицини. Учасниками конференції стануть вузи: Київський політехнічний інститут, Чернігівський національний технологічний університет, Київський національний інститут харчових технологій, Національний університет біоресурсів і природокористування.

Конференція відбудеться: 28 листопада 2015 року
Місце проведення: Чернігівський обласний палац дітей та юнацтва
Час:
10.30-11.00 – реєстрація учасників конференції «Молодь і наука».
11.00-13.00 – пленарне засідання конференції «Молодь і наука».
14.00-15.00 – секційні засідання (аудиторії навчального корпусу ЧОПЛ, вул. Щорса, 4а)

За коментарями звертатися:
Коломієць Галина Василівна, директор ЧОПЛ, тел: 60-42-06
Нудьга Наталія Володимирівна, психолог, тел: 0504412309
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 324 | Додав: tkachenko | Теги: прес-анонс, засідання, конференція | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar