Головна » 2015 » Червень » 12 » Яблуко Дружби
15:33
Яблуко Дружби

9 червня світ відзначав неймовірно тепле свято – День друзів. У Чернігівському обласному педагогічному ліцеї також не забули про нього. 9 та 10 червня відбулися психологічні тренінги для старшокласників, присвячені надзвичайній людській цінності - Дружбі.

«Узнать можно только те вещи, которые приручишь… У людей уже не хватает времени что-либо узнавать. Они покупают вещи готовыми в магазинах. Но ведь нет таких магазинов, где торговали бы друзьями, и потому больше люди не имеют друзей.» А.Сенкт-Экзюпери.

Скоріше у людей не вистачає часу на те, щоб щось глибоко проживати, відчувати, обмірковувати… Саме тому тренінгові зустрічі мали на меті допомогти молодим людям глибше відчути та прожити у спільній взаємодії з однокласниками такі поняття, як рука друга, рука допомоги, плече друга, надійне плече, серце друга, серцебиття в унісон… Прожити та спіймати за хвоста свої почуття, коли тебе підтримують і підтримуєш когось ти, довіряєш комусь і тобі довіряють, ділишся з кимось яблуком і з тобою теж діляться… Усвідомити, що «єдиний спосіб знайти друга – стати кому-небудь другом» (Р. Емірсон).

По закінченню зустрічі її учасники відмічали, що вони стали ближчими, ріднішими один одному, дружнішими. Змогли відкрити нові грані як в собі, так і в однокласниках.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 508 | Додав: tkachenko | Теги: дружба, День друзів, тренінг | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar