Головна » 2015 » Квітень » 6 » Я бравий патріот, я нашої держави син!
15:31
Я бравий патріот, я нашої держави син!

Я бравий патріот, я нашої держави син! – під таким девізом відбулося спортивно-розважальне свято «Веселі старти» у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї 5 квітня. Захід став яскравим доповненням тижня здоров′я, що стартував у ліцеї 4 квітня.

Три команди справжніх спортсменів вийшли на майданчик змагатися у спритності, силі, міцності.

Голова суддівської трійці Євгенія Олександрівна Беленова звернула увагу на важливість спортивних ігор та змагань. Їх велике значення полягає у тому, що вони гартують здоров’я і силу духу усіх учнів, які мають бажання займатися фізкультурою і спортом. Це сприяє їхнім успіхам у навчанні та науковій роботі.

Формат спортивного заходу передбачав спортивні змагання у таких конкурсах, як «Передача м’яча», «Жабка», «Знайди своє взуття» та інші. Капітани позмагалися у конкурсі капітанів. А команди ще раз показали свою силу у конкурсі «Перетягування канату».

Тож, для справедливості варто відмітити, що кожна із команд проявила найкращу спортивну підготовку. Та все ж, переможцями виявилася збірна команда фізмату, другими виявилися гуманітарний клас, а третіми – біолого-хімічний.


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 504 | Додав: tkachenko | Теги: змагання, веселі старти, спорт, свято | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar