Головна » 2018 » Січень » 14 » Інтелектуальний збір «ICamp - 2018» для обдарованої молоді Чернігівщини
13:50
Інтелектуальний збір «ICamp - 2018» для обдарованої молоді Чернігівщини

10,11,12 січня 2018 року на базі Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді відбувся традиційний збір «Інтелект» у формі освітнього форуму «ICamp - 2018» для дев’ятикласників Чернігівської області та їх батьків. Обдаровані учні сільської місцевості та міст Чернігівщини отримали унікальну можливість поспілкуватися з провідними учителями, експертами та експертками з різних освітніх галузей. На учасників чекали заняття з живої математики, мандри хімічними лабіринтами та шляхами біологічних відкриттів. Вони мали змогу розгадати таємниці української та англійської мови, геометричні загадки архітектурних споруд Чернігівщини, погортати сторінки історії, виміряти свій екологічний слід, познайомитися з нанотехнологіями у фізиці та багато іншого. Головне – це свобода вибору та творча атмосфера. Адже кожна освітня лінійка складалася із п’яти експертних локацій. Про свої враження та перші освітні відкриття учасники могли обмінюватися думками під час Feedback’ів, перерв на чай та кави з експертами.

Загалом в інтелектуальному зборі взяли участь близько 70 обдарованих учнів та учениць з усієї Чернігівської області. Найчисельнішими були представлені Чернігівський, Корюківський, Городнянський, Ріпкинський та Сновський райони.

Важливим моментом збору «ICamp - 2018» стали заняття Дистанційної наукової школи (ДНШ), яка діє на базі ліцею з 2013 року. Вони відбулися в останній день збору, 12 січня. Усі учасники освітнього інтелектуального форуму «ICamp - 2018» змогли пройти комп’ютерне тестування, отримати сертифікати, познайомитися з устроєм та традиціями ліцею, а також визначитися із профілем подальшого навчання в ліцеї.


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 465 | Додав: tkachenko | Теги: Інтелект, ліцей, навчання, перспектива, знайомство | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
avatar