Головна » 2015 » Травень » 7 » Інтелектуальні звершення ліцеїстів
14:01
Інтелектуальні звершення ліцеїстів

У місті Києві відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академію наук України.

Із 30 березня по 2 квітня відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнів-членів МАН України у відділенні історії. Талановиті школярі з усієї України презентували свої роботи в секціях «Історія України», «Археологія», «Історичне краєзнавство», «Етнологія» та «Всесвітня історія». Роботою відділення традиційно опікувалися фахівці Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та Національного центру «Мала академія наук України». Мехед Людмила, учениця 11 класу Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді отримала за свою наукову роботу диплом ІІІ ступеня.

Із 7 по 10 квітня 2015 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук відділення «Екології та аграрних наук» у складі шести секцій: агрономії, ветеринарії та зоотехнії, екології, лісознавства, охорони довкілля та раціонального природокористування, селекції та генетики. У секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» ліцей представляла учениця 11 класу Федорок Яна, в секції «Лісознавство» - учениця 10 класу Анісовець Кристина. Яну уся Ліценія вітає з дипломом ІІІ ступеня.

Наші юні науковці продовжили змагатись за призові місця з 18 по 21 квітня в Національному еколого-натуралістичному центрі, де відбувся фінальний етап конкурсу-захисту у відділенні хімії та біології. Дане відділення представляли троє учнів ліцею:

  • у секції «Хімія» ˗ Шень Георгій, учень 11 класу біолого-хімічного профілю;
  • у секції «Загальна біологія» ˗ Клименко Наталія, учениця 11 класу біолого-хімічного профілю;
  • у секції «Медицина» ˗ Гримчак Єгор, учень 11 класу біолого-хімічного профілю, який отримав диплом ІІІ ступеня.

21 квітня, перед урочистим закриттям відділення, делегації областей взяли участь у акції, присвяченій Міжнародному дню Землі, який весь світ святкує 22 квітня. У ході акції було висаджено 26 хвойних дерев, що тепер прикрашають Центр «Алеєю єднання»: кожна делегація висадила дерево-символ своєї області. Серед висаджених рослин є і дерево, присвячене автономній республіці Крим, яке діти саджали всі разом.

Варто відмітити тих ліцеїстів, які представили навчальний заклад на ІV етапі Всеукраїнських олімпіад. Таких виявилося двоє – Кашпур Роман взяв участь в олімпіаді з математики, Федорок Яна – з екології. Вона отримала диплом ІІІ ступеня.

Ми вітаємо усіх переможців наукових та інтелектуальних випробувань, і бажаємо усім подальших перемог!Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 452 | Додав: tkachenko | Теги: олімпіади, здобутки, Ман, переможці | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar