Головна » Останні новини / Події» Інформація для випускників!
16:13
Інформація для випускників!

Міжнародна освітня компанія UP-STUDY запрошує учнів Вашого навчального закладу долучитися до Першої Міжнародної Профорієнтаційної Онлайн Презентації щодо вибору найперспективніших спеціальностей для навчання у 2021/2022 році.

Міжнародний досвід наших спікерів у сфері вищої освіти допоможе нашій молоді визначитися куди та на який факультет найкраще нині вступати, які професії є найбільш затребуваними та високооплачуваними у світі. Випускники 9-11 класів дізнаються про те, які предмети вивчаються на тому чи іншому факультеті в Україні та Польщі, які практики будуть доступні їм під час навчання та які посади і яку заробітну плату вони зможуть отримати по закінченню ВНЗ.

Перша Міжнародна Профорієнтаційна Онлайн Презентація відбудеться 04 квітня 2021 о 12:00.
Для реєстрації на презентацію учням достатньо перейти за посиланням up-study.ua/online-proforientation та заповнити коротку анкету на безоплатну участь в освітньому заході. Участь у заході безкоштовна.

Дуже велике прохання до Адміністрації Вашого навчального закладу розмітити інформаційний плакат, що прикріплений до даного електронного листа на дошці оголошень у Вашому закладі освіті, а також проінформувати учнів 9-11 класів, їх батьків та класних керівників за допомогою груп у VIBER про Першу Міжнародну Профорієнтаційну Онлайн Презентацію 2021.

Як подяку за активну участь у даному профорієнтаційному онлайн заході, ми залюбки надішлемо Вашій школі кур'єром іменний міжнародний сертифікат участі. Щоб отримати даний міжнародний сертифікат потрібно перейти за посиланням bit.ly/get-certificate (або навести камеру телефону на QR код) та заповнити коротку контактну форму з даними для відправлення сертифікату. Сертифікат надається безоплатно, відправлення сертифікату також безоплатно.

Ми щиро вдячні Вам за спільні роботу, разом ми допоможемо молодим людям зробити правильний професійний вибір, адже якісна та перспективна освіта - це їх ключ до успішного та світлого майбутнього, що є нашою з Вами метою та місією.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 68 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar