Головна » 2015 » Червень » 20 » ІІ Всеукраїнський дитячий екологічний форум «Діти за довкілля: Майбутнє обираємо Ми!»
19:22
ІІ Всеукраїнський дитячий екологічний форум «Діти за довкілля: Майбутнє обираємо Ми!»

Учні та викладачі Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді (Хлистун В., Грабовець Ю. та Потоцька С.О.) були запрошені від Програми малих грантів Глобального екологічного фонду взяти участь у ІІ-му Всеукраїнському дитячому екологічному форумі «Діти за довкілля: Майбутнє обираємо Ми!», що відбувся 4-5 червня 2015 року в м. Києві на території санаторію «Пуща-Озерна» в рамках проекту ГЕФ ПМГ.

Під час Форуму було проведено конференцію та круглий стіл щодо визначення основних напрямків розвитку освіти в інтересах сталого розвитку в Україні, учасники обмінялися досвідом щодо найкращих навчальних практик та розробок.

Програма Форуму також включала підведення підсумків Всеукраїнського дитячого конкурсу «Друге життя побутових відходів», проведення ряду майстер-класів та тренінгів.

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді був нагороджений: Certificate of Appreciation

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 474 | Додав: tkachenko | Теги: Майстер-клас, Екологія, тренінг, форум | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar