Головна » 2016 » Жовтень » 21 » ІІ-га Ярмарка знань Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ
20:55
ІІ-га Ярмарка знань Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ

18 жовтня 2016 р. у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України відбулась ІІ-га Ярмарка знань Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ.

Голова Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи, кандидат біологічних наук, вчитель біології Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді – Потоцька С.О. та учні: Зорко К., Драгон Р., Кресь А., Буряк Т., Дубина Т., Гомбалевська П., Неїжсал А. були запрошені для участі в ІІ-ій Ярмарці знань ПМГ ГЕФ в Україні.

Метою Ярмарки знань є організація платформи з поширення серед грантерів ПМГ ГЕФ та представників організацій громадянського суспільства (ОГС) кращих практик, інноваційних технологій та досвіду, посилення спроможності до співпраці в мережах, популяризація та реплікація результатів щодо впливу ОГС на національну екологічну політку, забезпечення сталості проектів та мобілізація додаткових ресурсів для ініціатив на підтримку сталого розвитку громад.

В роботі ІІ-ї Ярмарки знань Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ взяли участь асистент Генерального секретаря ООН, керівник регіонального бюро ПРООН в країнах Європи та СНД Джихан Султаноглу (Cihan Sultanoglu), заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, представники бізнесових кіл, громадськості та учнівської молоді.

Представники Чернігівського обласного педагогічного ліцею підготували виставкову експозицію та проводили майстер-клас з екологічно дружньої діяльності і презентували творчій виступ агітбригади.

Асистент Генерального секретаря ООН, керівник регіонального бюро ПРООН в країнах Європи та СНД Джихан Султаноглу (Cihan Sultanoglu) та представники Чернігівського обласного педагогічного ліцеюКатегорія: Останні новини / Події | Переглядів: 390 | Додав: tkachenko | Теги: Проект, біологія, конкурс, навчання, Екологія, виставка, подорож | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar