Головна » 2014 » Жовтень » 13 » Гідний звіт, правильний вибір!
11:05
Гідний звіт, правильний вибір!

У Чернігівському обласному педагогічному ліцеї 10 жовтня відбулися звітно-виборчі збори. У них взяли участь представники учнівського, педагогічного та батьківського колективів.

Перша частина зборів була присвячена звіту парламенту ліцею про роботу у 2013-2014 н.р. Роботу парламенту за результатами голосування було визнано задовільною.

У другій частині зборів відбулася презентація програм кандидатів та вибір нового складу парламенту на 2014-2015 н.р. Стосовно виборчої кампанії 2014 року, як влучно висловилася Голова виборчої комісії Вікторія Галенко, ліцеїстка ІІ курсу біолого-хімічного профілю, то вона носила демократичний характер, була дієвою та відповідала Закону України «Про вибори». Основний її тур проводився з 2 по 9 жовтня. Це період реєстрації кандидатів, вибір довірених осіб, представлення своїх програм до виборчої комісії та активна агітаційна робота.

Усього в цей період до виборчої комісії подали заяви 14 кандидатів. Із них три кандидати – члени парламенту 2013-2014 навчального року. Два кандидати – Кондратій Анна та Кобижча Ігор зняли свої кандидатури. До парламенту балотувався блок «Правова Ліценія», за рішенням виборчої комісії у бюлетені вони йшли під одним номером.

За результатами рахункової комісії, у звітно-виборчих зборах ліцею взяли участь 167 виборців. Із них – 11 представників педагогічного колективу, 1 – батьківського та 155 учнівського. Три бюлетені були визнані недійсними.

Ми вітаємо
Склад парламенту ліцею на 2014-2015 н.р.


Гець Вікторія, І фізико-математичний
Бичик Владислав, І біолого-хімічний
Ювко Дарія, І біолого-хімічний
Мехед Людмила, ІІ гуманітарний
Бодак Вікторія, І гуманітарний
Федорок Яна, ІІ біолого-хімічний
Миколенко Аліна, фізико-математичний
Лиман Марія, І гуманітарний
Сметана Анастасія, І гуманітарний
Блок «Правова Ліценія» (Нікитенко Ірина, Дорохтій Оксана, ІІ гуманітарний)

Бажаємо успіхів у реалізації своїх програм!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 738 | Додав: tkachenko | Теги: парламент, вибори, кандидати, ліценія | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar