Головна » 2016 » Січень » 18 » ГЕФ ПМГ презентувала фільм до свого 5-річчя роботи в Україні
16:31
ГЕФ ПМГ презентувала фільм до свого 5-річчя роботи в Україні

15 січня 2015 року більш ніж 70 гостей, включаючи грантерів ПМГ та її партнерів, громадські організації, науковці, представники територіальних громад, співробітники ПРООН зібралися разом, аби відзначити найважливіші моменти діяльності Програми малих грантів в Україні.

Викладачі та учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді (Потоцька С.О. та Хлистун В., Іваненко І.) були запрошені на презентацію документального фільму ПМГ ГЕФ, яка проходила в місті Київ, у культурному центрі «Кінотеатр Київ». Документальний фільм «Місцеві дії – глобальні переваги» ГЕФ ПМГ присвячений 5-річчю роботи організації в Україні, підготовлено партнерами ПМГ – Благодійною організацією «Центр громадянської освіти» та ГО «Країна Кіно».

Прем’єру фільму зі вступним словом відкрив пан Янтомас Хіемстра, директор ПРООН в Україні. Він відзначив різноманітність екологічних напрямків у проектах, які впроваджуються за підтримки Програми малих грантів в Україні, подякував місцевим громадам та громадським організаціям за їхню участь у екологічних заходах та висловив сподівання на майбутню продуктивну співпрацю.

Автор та режисер фільму пані Олена Каретник зазначила, що процес зйомки був досить складним, адже для збору матеріалу команді довелося подорожувати по всій країні. У результаті, глядачі можуть не лише насолодитися красою України, а й дізнатися, як можна допомогти своєму регіону та стати більш екологічно обізнаними. Документальний фільм не лише розповідає історію громад та довкілля в Україні, а й розглядає їхню роль як важливої рушійної сили для побудови суспільства на засадах сталого розвитку.

З початку свого заснування у 2010 році, ПМГ досягла значних успіхів в роботі з громадами щодо узгодження глобальних екологічних пріоритетів з потребами місцевих громад. ГЕФ ПМГ в Україні підтримує проекти, що несуть соціально-економічну користь з впливом на довкілля. У 2015 році за підтримки проекту ПМГ ГЕФ «Вирішення проблеми деградації земель силами громади Чернігівської області» UKR/SGP/OP5/Y4/STAR/LD/15/50 було встановлено агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею зрошувальну систему та обладнано територію садово–парковим інвентарем для проведення навчальних занять, конференцій, семінарів та ін.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 403 | Додав: tkachenko | Теги: грант, конференція, ГЕФ ПМГ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar