Головна » 2013 » Грудень » 12 » ГАРТ підтримує культуру
13:38
ГАРТ підтримує культуру

У процесі виховання людської особистості, говорив В. О. Сухомлинський, діє багато сил: по-перше, сім'я, а в сім'ї найтонший і наймудріший скульптор – мати; по-друге, особа педагога з усіма його духовними багатствами й цінностями, із його знаннями, уміннями, захопленнями, життєвим досвідом, інтелектуальними, естетичними, творчими потребами, інтересами, прагненнями; по-третє, колектив (дитячий, підлітковий, юнацький) з усією його могутньою силою виховного впливу на кожну особу; по-четверте, сама особистість, її самовиховання; по-п’яте, духовне життя особистості у світі інтелектуальних, естетичних і моральних цінностей – я маю на увазі, передусім, книжку; по-шосте, зовсім непередбачені скульптори (родич чи близький знайомий, який приїхав на тиждень і заполонив маленьку людину на все життя радіотехнікою чи мріями про зоряні світи).

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді уже протягом 20 років забирає на себе функцію багатьох «сухомлинських» орбіт, по яким зі швидкістю світла мерехтять юнацькі зірки-долі. Ліцей – це своєрідний мікрокосмос, який плекає в ліцеїстах, перш за все, людяність та культуру у всьому: навчанні, спілкуванні, співжитті, ритуалі прийняття їжі, режимі дня, власному світобаченні.

Важливо, щоб таке прагнення до культури життя помічали сторонні. Нам у цьому щастить, адже серед нових-старих друзів та знайомих ліцею такі ж небайдужі до культури і майбутнього суспільства люди.

У четвер, 12 грудня, напередодні Дня Святого Миколая до країни Ліценії завітали завжди бажані гості: головний редактор газети ГАРТ Дмитро Йосипович Іванов та голова піклувальної ради ліцею Олег Олексійович Обушний. Із Дмитром Йосипович ліцей пов’язує багаторічне медіа-партнерство та взаємопідтримка у світі інформаційного простору. А Олег Олексійович – давній друг, помічник ліцею у всіх сферах життя, одним словом, «піклувальник». І сьогодні гості прийшли не з порожніми руками. Прочувши, що в навчальному закладі проблеми з посудомийною машиною, а точніше повна відсутність такої у зв’язку з терміном експлуатації, вони тут же вирішили цю проблему. А як по-іншому? Люди, які піклуються про культуру, освіту молоді мають бути єдиними у своїх добрих вчинках.

Ми вдячні за підтримку, допомогу та міцну дружбу. Сподіваємося, що наше спілкування на інформаційних орбітах та в медіа-світах, просто життєвих справах продовжиться. А Святий Миколай обов’язково завітає до тих людей, які творять добро власними руками, думками та діями.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 880 | Додав: tkachenko | Теги: Духовність, піклування, меценатство, Культура | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar