Головна » Останні новини / Події» гайд-парк « Стереотипи та корупція: хвіст ящірки чи дракона»
13:23
гайд-парк « Стереотипи та корупція: хвіст ящірки чи дракона»

В рамках ліцейного тижня прав людини у четвер ,в день-роздум про світ без корупції та упереджень був проведений тематичний гайд-парк « Стереотипи та корупція: хвіст ящірки чи дракона». 

Гайд-парк це місце для вираження власних думок (в т.ч. політичних і релігійних), поглядів, протестів тощо. Тут містяться т.зв. «кутки виголошувачів» (англ. Speakers Corner) — невеликі спеціальні підмостки і трибуни, де традиційно відточують своє красномовство і/або виголошують промови/проповіді різного роду оратори і проповідники. Тому Гайд-парк є своєрідним синонімом гласності, місця, де можна обстоювати свої погляди й теорії.

Саме на такий тематичний Гайд-парк були запрошені представники усіх профілів ,члени парламенту ,вчителі ліцею та студенти Чернігівської політехніки, які є представниками Чернігівський осередок Ліги студентів АПУ Катерина Щербак та Денис Іванок.

Усі учасники обговорення висловлювали свої думки з приводу різних питань на тему корупції ,обмінювались знаннями з даної теми та своїми вирішеннями цієї проблеми. 

Також були висвітлені результати опитування, які були проведені для ліцеїстів за день до зустрічі. 

Тематичний Гайд-парк пройшов продуктивно і в дружній атмосфері.  Дякуємо усім учасникам даної події! 

Чекаємо Вас на наступних зустрічах!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 64 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar