Головна » 2014 » Листопад » 19 » Фотосесія як плата за відвертість
11:12
Фотосесія як плата за відвертість

Із 17 листопада у Чернігові розпочав свою роботу новий соціальний проект "Життя в Яскравих Барвах", у якому учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею взяли участь у вівторок, 18 листопада. Дана ініціатива проходить в рамках Всесвітньої кампанії "16 активних днів проти гендерного насильства" і проходить за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «Позитивні жінки». У нашому місті організаторами заходу стали ЧОО ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ».

Основна мета - ще раз нагадати суспільству про те, що в нашому житті так багато різних відтінків почуттів і емоцій, що в ній зовсім не повинно бути місця насильству.

Для цього була організована фотосесія, в якій змогли взяти участь всі охочі. Головною особливістю стали таблички з надихаючими написами (для жінок і чоловіків), з якими і фотографувалися учасники фотосесії. Таким чином, проект привертає увагу чоловіків на мрії жінок, а увагу жінок, відповідно - на бажання чоловіків.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 631 | Додав: tkachenko | Теги: фотосесія, жінки, мрії, чоловіки | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar