Головна » 2015 » Грудень » 30 » Фінал першого етапу акції «Добро жменями»
09:00
Фінал першого етапу акції «Добро жменями»

Ідея збору кришечок для протезування військових витала в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї з вересня. Ініціативу проявили учні, тому не барилися і оголосили збір у стінах ліцею.

Із 1 жовтня у ліцеї стартувала акція по збору пластикових кришечок «Добро жменями», кошти від яких підуть на протезування воїнів АТО. Але зупинятися лише на кордонах країни Ліценії нам здалося недостатньо. Тому ініціювали обласну безстрокову акцію. Пропонуємо пригадати усіх, хто приєднався до неї.

32 ліцей міста Чернігова. Складно порахувати загальну кількість кришечок, які передав цей навчальний заклад – як учнівський та педагогічний колектив, так і батьківський. Варто зауважити, що учні цієї школи організували збір кришечок у будинках свого мікрорайону. Тому і кількість кришечок (а це близько 60 кілограмів!) є вражаючою.

Також не можемо обійти увагою учнів двох шкіл Чернігівської області – Волосківської ЗОШ І-ІІІ ст.. Менського району, які зібрали 16 кг кришечок, а також Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. Їх результат склав 15 кг.

Активними були учні Ніжинського району. Деякі зі шкіл Ніжинщини називаємо: Безуглівська ЗОШ І-ІІІ ст., Перебудівська ЗОШ І-ІІ ст.., Григоро-Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.., Кукшинська ЗОШ І-ІІІ ст.., а також Липоворізький НВК «ЗНЗ-ДНЗ І-ІІ ступенів». Усього близько 8 кг кришечок.

Вдячні за проявлену ініціативу таких шкіл, організацій та небайдужих громадян: Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 - 5 кг кришечок;
Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – 4 кг;
Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 - 4 кг;
Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. №12 – 4 кг;
Любецька ЗОШ І-ІІІ ст. Ріпкинського району - 1,5 кг;
Прибинська ЗОШ І-ІІ ст. Корюківського району- 1 кг;
Локнистенська ЗОШ І-ІІІ ст., Менський район;
еко-готель Шишкін, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. та клуб активного відпочинку SEMARGL. А також пенсіонерка Ковбусь Людмила Петрівна за 1 кілограм кришечок.

У п’ятницю, 25 грудня ліцеїсти передали до Благодійного фонду «ОВЕС» через службу доставки «Міст-Експрес» близько 150 кілограмів «корків життя». Добрі справи робити легко, коли є небайдужі люди. Транспортувати кришечки допоміг Роман Прокопенко (СПД Прокопенко). Тож, сподіваємося, що завзяття, енергетика та найкращі побажання надійдуть разом із кришечками до адресатів!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 562 | Додав: tkachenko | Теги: Допомога, ДОБРО, акція | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar