Головна » 2011 » Травень » 13 » «Філософський стіл» нашого Ліцею
11:58
«Філософський стіл» нашого Ліцею
5 травня цього року «Філософський стіл» зібрав навколо себе близько 30 ліцеїстів, які навчаються на різних курсах та профілях, для розмови про «життєві сенси».
Традиційно його ініціатором та організатором виступила ДПС (дитяча психологічна служба) ліцею.
«Дуже хотілося створити не віртуальний (до якого все більше тяжіє молодь), а реальний простір для відкритого спілкування, дати можливість старшокласникам не залишатися на одинці зі своїми думками та почуттями, а бути вислуханими та почутими іншими», - зазначила керівник ДПС Н.В. Нудьга.

Зустріч розпочалася зі знайомства та продовження учасниками «Філософського столу» незакінченого речення «Для мене життя – це…». Відразу ж об‘єднало усіх тепле, радісне, вдячне ставлення до життя. Розмова, що відбулася, виявилася досить глибокою, відвертою і цікавою. Дві години пролетіли, немов одна мить, і учасники зовсім не поспішали залишати своїх мудрих співбесідників.

А під час подальшої розмови обговорювалися досить серйозні питання, такі як «Чи варто шукати сенс у всьому, що ти робиш?», «Чи варто шукати сенс свого життя та чи кожна людина це здатна робити?», «Коли думки про смерть стають сильнішими за думки про життя?», «Чи існують у людському житті закони, які впливають на долю кожного з нас?» та інші. У ході дискусії учасники дійшли згоди в тому, що життя варто цінувати, адже в ньому стільки прекрасного!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1045 | Додав: Майшев | Теги: «Філософський стіл» | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar