Головна » 2014 » Квітень » 14 » Фестиваль ліцейної творчості «Весняний вернісаж»
12:33
Фестиваль ліцейної творчості «Весняний вернісаж»

Весна цвіте на землі і летить у небесах, як сонячна богиня волі, розбуджує природу, розсіває квіти і квітчає сади. Весна – це поклик молодості, голос радості й щастя, віри й любові, надії й краси, поезії й пісні. Без віри у свої здібності, у свої сили не можна братися за жодну справу. Активно діяти, творити, працювати – ось шлях, на якому здібності дадуть змогу кожній молодій людині стати майстром своєї справи.

Традиційний щорічний фестиваль творчості ліцею «Весняний вернісаж» дає змогу відкритися кожній творчій особистості ліцею. У суботу, 12 квітня відбувся 18-й Весняний вернісаж, як символ повернення весни до країни Ліценія. Це свято музики було покликане нагадати всім про те, що усе в нашому житті починається з малого. Сім маленьких ноток народжують такі прекрасні мелодії, які прозвучали у виконанні зірок ліцейної естради. Такими зірками стали учасники усіх творчих студій ліцею. Ліцеїстки, які відвідують студію естрадної пісні, виконали композиції сучасних українських та світових виконавців.

Ліцеїсти пишаються тим, що вони українці. Ми зберігаємо та примножуємо традиції своєї рідної країни. Є в ліцеї студія, яка увібрала історію культури від Тараса-кобзаря і пронесла її крізь роки до нашого ліцею. Це студія гри на бандурі, учасниці якої виконали «Весняночку».

Музична студія ліцею, студія авторської пісні, хореографічна – усі вони створили весняний настрій своїми творчими номерами. Фестиваль ще раз довів, що будь-який вид творчості може передавати почуття і думки десятків людей. Творчість вносить в життя кожного з нас радість і знову надихає на творчість. Усі учасники фестивалю бажають нам, щоб замріяне у світанковому дитинстві збувалося.

Анастасія Гончар, «ШТРИХ»

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 631 | Додав: tkachenko | Теги: свято, творчість, Фестиваль, весняний вернісаж | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0
avatar