Головна » 2015 » Квітень » 21 » Фестиваль ліцейної творчості
11:40
Фестиваль ліцейної творчості

У суботу, 18 квітня у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді розпочався традиційний Тиждень прекрасного – Тиждень ліцею «»Ми молодість – майбутнє України».

Молоді, амбітні, талановиті ліцеїсти цього дня влаштували справжній фестиваль творчості. Це – «Весняний вернісаж» ліцею, який цього року проводився вже дев’ятнадцятий раз, і присвячений Дню народження навчального закладу. Адже таланти не мають кордонів, вони мають слугувати людям, дарувати гарний настрій. І це вдалося кожному учаснику фестивалю.

Весняний вернісаж – це традиційний звітний концерт творчих студій ліцею. Цього року свої таланти представили учасники студій естрадного та хорового співу, гри на гітарі, грі на бандурі, баяні та фортепіано, хореографічної.

Дві години пронеслися непомітно. А ведучі вернісажу акцентували свою увагу саме та цінності ліцейної родини: люблячої, інтелектуальної, цілеспрямованої, неповторної. Вона складається із сотень уже майже дорослих Я, які довели сьогодні, що будь-який вид творчості може передавати почуття і думки десятків людей.

Перегляд: https://plus.google.com/photos/+sergeyrudakov/albums/6140520987218193361

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 492 | Додав: tkachenko | Теги: свято, тиждень, весняний вернісаж | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar