Головна » 2016 » Травень » 23 » Європа багатолика: єдина, близька, велика!
14:24
Європа багатолика: єдина, близька, велика!

15 травня в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбулася Травнівка Миру «Європа багатолика: єдина, близька, велика!», присвячена відзначенню дня Європи в Україні.

Кожен клас першого курсу та збірна команда другокурсників підготували презентації країн-засновників ЄС. Так, учні фізико-математичного презентували Німеччину із її основними символами – авто концерном «Мерседес», баварськими сосисками та Ангелою Меркель.


Італія, на думку І гуманітарного, усіх вабить своєю піцою, можливістю проїхатися каналами Венеції на Гондолі та Пізанською вежею. Справжньою загадкою для всіх стала Бельгія – країна-серце Євросоюзу. Саме тут, у Брюсселі, розташована штаб-квартира ЄС. Про короля країни, розкішні замки, усім відому скульптуру неподалік від Гран-Плас «Маннекен Піс» розповіли на Травнівці учні І біолого-хімічного.


Збірна команда другокурсників цього року виступила як єдине ціле. Вони розкрили усі секрети, традиції, особливості Франції. Коротко про Канни, Собор Паризької Богоматері, Наполеона та Едіт Піаф дізналися усі учасники Травнівки.Ліцеїсти продовжили дізнаватися про традиції Європи вже на Стежині Миру – інформаційно-розважальних станціях. Так, учні змогли поринути у світ ігор народів Європи, побувати на фестивалю європейського танцю, взяти участь у Європіаді. А також подумати, які кроки повинна зробити Україна, щоб стати європейською.

Друга частина Травнівки була присвячена Годині цікавого співбесідника. Основною тут стала розмова «Історична спадщина України: у жорнах репресій», адже саме 15 травня Україна була в жалобі – День пам’яті жертв політичних репресій вніс свої корективи у програму. А також до розмови приєднався Микола Силенко, представник Офісу реформ. Говорили про децентралізацію та результати цієї роботи за рік реформ. Не могли обійтися без англійської – мови міжнародного спілкування. Цікавими співбесідниками для ліцеїстів стали сестри Черевко – Наталія та Інна (Приватна мовна школа).

Ця Травнівка дала усім змогу ще раз зрозуміти, що Україна – частина великої сім′ї європейських народів.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 443 | Додав: tkachenko | Теги: травнівка, Англійська мова, Європа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar